Agata Mielcarz wygra Projekt Lady?[INSTAGRAM, WIEK]

To kolejna przedstawiana przez nas uczestniczka programu. Czy Agata Mielcarz wygra Projekt Lady i stanie się prawdziwą damą?

Agata Mielcarz: ile ma lat, skąd pochodzi?

Jest jedna z najmłodszych uczestniczek, ponieważ ma zaledwie 19 lat. Mieszka w Bratkowie, a z powodu braku innej możliwości uczy się w technikum fryzjerskim. Jest najstarsza z pięciorga rodzeństwa. Kontakt z nimi jest dla niej bardzo ważny, a szczególnie jak sama podkreśla z najmłodszym bratem.

Styl bycia

Agata to typowa chłopczyca. Przez całe życie tylko raz założyła spódnicę. Jest agresywna, wulgarna, a zarazem zamknięta w sobie. Chcąc być akceptowaną przez paczkę, przez co robi rzeczy, których później żałuje. Przyznaje, że ma problem ze swoją kobiecością. Lubi dużo imprezować i szybko się denerwuje. Bardzo podziwia swoją matkę, a zarazem często dochodzi między nimi do kłótni.

Agata Mielcarz Hobby

Jej pasją od zawsze jest piłka nożna. Uwielbia ten sport i znakomicie odnajduje się na boisku. Jednak ze względu na wybuchowy charakter i bójki z jej udziałem, zdarzyło się, że została usunięta z boiska, a nawet z drużyny. To też jeden z powodów, dla których chce nauczyć się panować nad emocjami.

Jakie ma cele w życiu?

Uczestniczka 4 edycji marzy, aby być policjantką. Koliduje to jednak z jej dotychczasowymi wybrykami. W związku z tym chce postawić kres takiemu zachowaniu. Tak więc postanowiła zmienić swoje podejście do świata i odciąć się od obecnych znajomych. Postawiła wszystko na jedna kartę i tak znalazła się w programie Projekt Lady.

Agata Mielcarz Instagram

Jak większość osób, dziewczyna prowadzi swoje konto na profilu społecznościowym (@agataamielcarz). Można porównać tam jej zdjęcia z boiska, ze z zdjęciami w mundurku w pałacu w Rozalinie. Trzeba przyznać, że to dość kontrastowe połączenie.

Metamorfoza tej uczestniczki to niewątpliwie wyzwanie dla mentorek. Czy Agata Mielcarz wygra Projekt Lady i jak poradzi sobie z typowo kobiecymi zadaniami? Oglądaj program i przekonaj się sam!

źródło zdjęć: instagram.com