Kobieta zaatakowała księdza na oczach 50 tysięcy wiernych [WIDEO]

kobieta zaatakowała

Kobieta zaatakowała księdza na oczach aż 50 tysięcy wiernych. Cała sytuacja miała miejsce podczas ogromnej mszy świętej, którą odprawiano w Brazylii. Chrześcijanie bardzo licznie zgromadzili się na nabożeństwie w Cachoeira Paulista nieopodal znanego Sao Paulo. Było to wydarzenie szczególne, o czym świadczy ilość zgromadzonych na miejscu ludzi, a także fakt, że wszystko było transmitowane w telewizji. Nagle doszło do przykrego incydentu – kobieta zaatakowała księdza, spychając go z podestu. Wszystko zarejestrowały kamery.

Kobieta zaatakowała księdza

O tej sytuacji jest bardzo głośno. Wszystko miało miejsce w Brazylii w stanie Sao Paulo. Na nabożeństwie odprawianym w Cachoeira Paulista zgromadził się przeogromny tłum wiernych. Mówi się, że przybyło ich około 50 tysięcy. Ponadto msza święta transmitowana była w telewizji. Nagle doszło do niepokojącego zajścia – na podest, gdzie przebywali księża, wtargnęła kobieta. Postanowiła zaatakować kapłana, który akurat wygłaszał homilię. Zdecydowanym ruchem zepchnęła go ze sceny, a wszystko wyglądało naprawdę dramatycznie. Nagranie z całego zajścia można zobaczyć poniżej:

Kobieta ma cierpieć na zaburzenia psychiczne

Choć cała sytuacja wyglądała bardzo poważnie, kapłanowi nie stało się nic poważnego. Po krótkiej chwili powrócił na ołtarz i kontynuował kazanie. Agresywną kobietę natomiast schwytano i zatrzymano. Jak donoszą brazylijskie media, jej znajomi twierdzą, że boryka się ona z zaburzeniami psychicznymi. Mianowicie, właśnie to miało być powodem eskalacji agresji na duchownym.

ZOBACZ TAKŻE: SZOKUJĄCE ODKRYCIE U WŁOSKICH KIBOLI – UKRYWALI RAKIETĘ 

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.