Agata Błaszczykowska: kim jest i czym zajmuje się żona piłkarza?

Kim jest Agata Błaszczykowska, żona byłego kapitana reprezentacji Polski w piłce nożnej? Unika błysku fleszy, a dostęp na jej profile społecznościowe jest mocno ograniczony. Często natomiast można wypatrzeć ją na trybunach, jak kibicuje ukochanemu. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na jej temat! 

Agata Błaszczykowska [DATA URODZENIA, SKĄD POCHODZI]

Partnerka Kuby Błaszczykowskiego urodziła się 15 czerwca 1988 roku, a więc obecnie ma niespełna 31 lat.  Pochodzi z Częstochowy. Tam też poznała się z mężem.

Agata i Kuba Błaszczykowscy

Do ich pierwszego spotkania doszło tuż przed wylotem Kuby na obóz treningowy na Cypr. Reprezentował wtedy barwy Wisły Kraków. Oboje zgodnie przyznają, że wpadli sobie w oko niemalże od razu. W 2007 roku, po dwóch latach bycia parą doszło do oświadczyn. Zakochani mieszkali razem w Dortmundzie, gdzie obecnie grał piłkarz, a 3 lata później stanęli na ślubnym kobiercu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Życzę wszystkiego co sobie wymarzycie, zdrowia i wytrwałości w dążeniu do celów. Ten rok będzie nasz! 🎆👊💪

Post udostępniony przez Kuba Błaszczykowski Official (@kuba.blaszczykowski)

Agata Błaszczykowska córki

Ich pierwsze dziecko przyszło na świat w 2011 roku. Pierworodną córeczkę nazwali Oliwia. 3 lata później urodziła się druga dziewczynka – Lena. Aktualnie pojawiły się spekulacje na temat trzeciej ciąży, ale nie są oficjalnie potwierdzone.

Życie prywatne

Niewątpliwie kobieta chroni swoją prywatność. Nie publikuje zdjęć z mężem, a także nigdy nie zostały opublikowane twarze ich dzieci. Nie czuje się celebrytką i nigdy nie zachowywała się w ten sposób. Zdecydowanie bardziej woli spędzać chwile wspólnie z rodziną w zaciszu domowym. Przy tym jest nieocenionym oparciem dla Kuby. To ona wspiera go w najtrudniejszych chwilach życia. Po tylu latach znajomości nadal uważa ją za najlepszą przyjaciółkę.

Czym się zajmuje?

Małżeństwo zgodnie przyznaje, że to ona zajmuje się prowadzeniem domu. Wychowuje również dzieci i całym sercem kibicuje mężowi podczas wszelkich turniejów.

Na pytanie kim jest Agata Błaszczykowska, przede wszystkim należy odpowiedzieć, że kochającą matką i żona. Związek, jaki tworzą wraz z mężem jest godny naśladowania przez innych!