Najdroższe mieszkania w Monaco! Sprawdź ile kosztują!

Najdroższe mieszkania w Monaco! Miejsce to nie bez kozery kojarzy się z wielkimi pieniędzmi – kasyno, luksusowe jachty, superszybkie samochody. To wszystko znajdziemy właśnie w Monaco. Zastanawialiście się kiedyś, ile mogą kosztować najdroższe mieszkania, apartamenty i nieruchomości w Monaco? Zapraszamy do naszego zestawienia, przygotowanego na podstawie danych z serwisu luxuryestate.com!

Najdroższe mieszkania na świecie
5. Apartament w Monaco – 149 118 000 złotych

Choć w naszym rankingu jest to najniższa pozycja, jej cena już zwala z nóg. A to dopiero początek! Nieruchomości w Monaco uznaje się często za najdroższe na świecie. Jest to piękna, a zarazem prestiżowa okolica. Przytaczane lokum ma 275 metrów kwadratowych i 6 pokoi. Rozpościera się z niego piękny widok na morze. Dodatkowym luksusem jest basen, a także aż 4 garaże. Jeśli płacimy taką sumę za mieszkanie, z pewnością mamy czym jeździć.

Najdroższe mieszkania w Monaco
4. Willa w Monaco – 153 378 000 złotych

Kolejna propozycja jest jeszcze droższa. Jest też jednak o wiele większa – bagatela 625 metrów kwadratowych. 4 łazienki i 4 sypialnie? Wydaje się, że powinno to wystarczyć dla najbardziej wymagających. W cenie rzecz jasna widok na morze. Na inne lokalizacje nawet nie warto patrzeć! To właśnie ten aspekt bardzo często decyduje o cenie. Do dyspozycji 3 miejsca garażowe, sauna, winiarnia. Budynek jest naprawdę wyjątkowy.

Domy Monaco
3. Luksusowy dom Monaco – 161 899 000 złotych

Kolejna propozycja to luksusowy dom. Jest to u nas 3. pozycja w rankingu pod tytułem „Najdroższe mieszkania w Monaco”. Tym razem mamy jednak do czynienia właśnie z domem. Jego powierzchnia to 575 metrów kwadratowych. Wliczają się w to 4 łazienki i 4 sypialnie (czyżby był to jakiś wewnętrzny standard Księstwa?). Ponadto taras o powierzchni 120 metrów kwadratowych i 2 miejsca garażowe. W cenie rzecz jasna piękne widoki.

Ceny mieszkań na świecie
2. Apartament w Monaco – 178 941 000 złotych

Ceny mieszkań w Monaco jeszcze was nie szokują? W takim razie spójrzcie na kolejną propozycję! Tym razem cudowny apartament o niesamowitej powierzchni 758 metrów kwadratowych. W dodatku taras znajdujący się na jego dachu! Do dyspozycji także piękny basen – można go zobaczyć poniżej:

Najdroższe mieszkania w Monaco
1. Apartament w Monaco – 259 891 000 złotych

Zdecydowanie najwyższa cena. Mówiąc wprost – bije ona na głowę resztą zestawienia. Co tak wyjątkowego znajdziemy w pozycji numer jeden? Powierzchnia to 604 metry kwadratowe, 4 sypialnie, 4 łazienki – czyli standard. Jest jednak jeden mały szkopuł – wystawiona na sprzedaż posiadłość jest najwyższą w całym Księstwie. Wszystko mieści się na 42 piętrze wieżowca West Tower. Widoki na Monaco i morze zapierają dech w piersiach.

źródło zdjęć: luxuryestate.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.