DocPlanner – co to jest? Jak z niego korzystać?

Docplanner to istny fenomen. Co ciekawe – większość zapewne zna Docplannera jako portal ZnanyLekarz.pl, bo w Polsce działa on właśnie pod taką nazwą. Na czym polega korzystanie z serwisu? Czym on tak właściwie jest? 

DocPlanner – co to jest?

Jak wcześniej wspomniano, w Polsce serwis DocPlanner jest znany przede wszystkim pod nazwą ZnanyLekarz.pl. Umożliwia on w bardzo przystępny sposób: znalezienie pożądanego przez nas specjalisty (baza blisko 150 tysięcy lekarzy i specjalistów), a także zapoznanie się z opiniami pacjentów na temat danego doktora. Co niezwykle istotne – serwis pozwala nam na rejestrację u konkretnego lekarza. Wystarczy wybrać odpowiadający nam termin, wprowadzić swoje dane, wszystko potwierdzić – i w zasadzie można już tylko czekać na nadchodzącą wizytę. Jest też świetna opcja dla zapominalskich – system o wybranym terminie przypomina w wiadomości sms oraz w e-mailu.

Wielu zastanawia się, czy usługa ta jest bezpłatna. Daje przecież naprawdę wiele, za – jak się okazuje – darmo! ZnanyLekarz.pl to serwis całkowicie darmowy dla pacjentów. Inaczej jest natomiast w przypadku lekarzy.

Oprócz opinii, w serwisie pojawiają się także bardzo ciekawe i użyteczne porady. Całość jest niezwykle klarowna, przejrzysta i intuicyjna. To jeden z wielu kluczy, dzięki którym serwis bije rekordy popularności.

Wielkie pieniądze dla DocPlannera

Platforma, dzięki sprawnym działaniom jej twórcy – Mariusza Gralewskiego – rozwija się w zaskakującym tempie. Niedawno znów zrobiło się o niej głośno ze względu na budżet i finanse. Świat obiegła bowiem informacja, jakoby DocPlanner miał uzyskać 80 milionów Euro dofinansowania.

Wszystko przez to, że odnoszący sukcesy serwis wyszedł poza granice kraju i na świecie także kapitalnie sobie radzi. Oprócz pomocnej ręki wyciąganej do pacjentów, cała grupa – z tym że już płatnie – wspomaga także lekarzy. Proponuje im usługi marketingowe oraz specjalne programy pomagające w procesie rejestracji oraz monitorowania przepływu pacjentów.

Forbes podaje, że serwisy DocPlannera mogą miesięcznie pomagać aż – uwaga – 30 milionom pacjentów. W bazie ma znajdować się około 2 miliony profili lekarzy, rzecz jasna z całego świata. Aktualnie DocPlanner jest jedną z największych platform medycznych na globie i prym wiedzie na wielu rynkach, nie tylko europejskich. W tej kwestii wymienia się 10 krajów. 

źródło zdjęć: znanylekarz.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.