Agent Gwiazdy 4 – już dziś wielki finał! Kto wygra, kto jest agentem?

Już dziś w stacji TVN będziemy mogli zobaczyć wielki finał programu Agent gwiazdy 4! O godzinie 21:30 zostanie wyemitowany ostatni odcinek serii, w którym dowiemy się kto jest agentem. Sporo osób niecierpliwie czeka na rozwój sytuacji. 

Agent gwiazdy o programie

Program prowadzony przez Kingę Rusin, znaną prezenterkę TVN. W tym sezonie uczestnicy przenieśli się na Wyspy Kanaryjskie, gdzie czekało na nich wiele zadań, które wymagały nie lada poświęceń. Niech rajskie krajobrazy Was nie zmylą! Ponieważ walka była zacięta, a reguły gry nieoczywiste. Dodatkowo Agent wcale nie ułatwiał rywalizacji. Dlatego w każdym odcinku coś widzów szokowało. Agent gwiazdy to show, które powstało na podstawie belgijskiego The Mole.

Agent gwiazdy 4 uczestnicy

W czwartej edycji programu, wzięło udział czternastu ochotników. Są to gwiazdy z różnych gałęzi: sportowcy, aktorzy czy znani celebryci:
Krystyna Czubówna,
Edyta Górniak,
Viola Kołakowska,
Angelika Mucha,
Agata Nizińska,
Maria Sadowska,
Katarzyna Wołejnio,
Aleksander Doba,
Rafał Jonkisz,
Damian Kordas,
Michał Koterski,
Wiktor Mrozik,
Mariola i Andrzej Gołota

Agent gwiazdy 4 finał

Już dziś o 21:30 w stacji TVN będzie można zobaczyć finałowy odcinek programu. Uczestnicy spotkają się z Kingą Rusin, aby dowiedzieć się kto jest Agentem. Mimo, iż były podejrzenia kto nim zostanie, do samego końca producenci trzymają nas w niepewności. Dzisiaj dowiemy się kto z finałowej trójki, a w niej: Damian Kordas, Michał Koterski oraz Maria Sadowska, otrzyma tytułową nazwę. Co najciekawe, uczestnicy będą mogli cofnąć się do wydarzeń z Wysp Kanaryjskich i obserwować poczynania Agenta.

Agent gwiazdy 5

Niestety nie podano jeszcze żadnych informacji na temat 5 edycji, ale obserwując rosnące zainteresowanie programem, jest szansa na kontynuację produkcji. Dlatego możecie powoli typować nowych uczestników.

Podsumowując, dzisiaj godzina 21:30, TVN, finał Agent gwiazdy 4.

 

 

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.