Wzruszająca reakcja dziecka na głos matki. Niesamowite wideo!

Słuch odgrywa bardzo ważną rolę w naszym życiu. Dzięki niemu już od najmłodszych lat możemy słyszeć najbliższe nam osoby i porozumiewać się z nimi w późniejszym czasie. Ubytek słuchu powoduje dużą stratę w rozwoju dziecka i poznawaniu świata. Na szczęście pomocna okazuje się być technologia. Wzruszająca reakcja dziecka na głos matki obiegła już Internet! 

Niedosłuch u dziecka

Głuchota jest jednym z problemów, który dotyka również najmłodszych. Nie jest łatwo patrzeć jak dzieci muszą rezygnować z poznawania świata za pomocą wszystkich zmysłów. Tak było niestety w przypadku 7- miesięcznego chłopca o imieniu Lachlan. Przyszedł na świat całkowicie głuchy, co uniemożliwiało mu prawidłowy rozwój. Rodzice zmierzyli się z wieloma przeciwnościami losu. Ratunkiem okazał się jedynie aparat słuchowy.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Wzruszająca-reakcja-dziecka-na-głos-matki-Niesamowite-wideo-1.png

Wzruszający uśmiech

Dla wielu z nas chwilowa cisza staje się problemem. Sprawia, że czujemy się obco i zdecydowanie nieswojo. W takim świecie na co dzień żyją osoby niesłyszące. Na szczęście wiele takich przypadków da się rozwiązać i odnieść sukces. Tak było również w przypadku tego małego chłopca! Wielką pomocą i ułatwieniem okazała się być technologia, która z każdym dniem staje się coraz bardziej nowoczesna. Rodzice dziecka zdecydowali się na założenie aparatu słuchowego, który miał pomóc w odbieraniu bodźców zewnętrznych. Chcieli zrobić wszystko, co tylko było możliwe, aby Lachlan mógł nareszcie słyszeć! Wideo, na którym została nagrana wzruszająca reakcja dziecka na głos matki poniżej.

Usłyszał głos matki po raz pierwszy

Chociaż chłopiec płakał przy zakładaniu aparatu, to po uruchomieniu można było zobaczyć uśmiech na jego twarzy! Reakcja dziecka była zdecydowanie rozczulająca, a chwila wyjątkowa również dla rodziców. Z tej szczerej dziecięcej reakcji możemy wyczytać bardzo wiele emocji: ogromne zaskoczenie, ale przede wszystkim radość. Ich źródłem był głos najważniejszej dla bobasa kobiety, czyli jego mamy! Obecnie Lachlan jest już radosnym kilkulatkiem i jak twierdzą rodzice robi niewiarygodne postępy. Nie jest łatwo wyrazić słowami, jaką radość i dumę odczuwają!