Złoty środek! Krople żołądkowe na porost włosów.

Znacie pewnie wiele sposobów na to, aby wasze włosy były zdrowe, nie wypadały i do tego były w jak najlepszej kondycji. Tylko czy wszystkie się sprawdzają? Poznaliśmy kolejny złoty środek. Sprawił że jest nadzieja na pożegnanie się z wypadaniem włosów. O czym mowa?

Suplementy diety, wcierki do włosów

Jak powszechnie wiadomo, suplementy diety nie zawsze są skuteczne. Wcierki działające bezpośrednio na skórę głowy też nie są pewniakiem. Należy sprawdzić wiele firm, żeby przekonać się co jest najlepsze. Bardzo często zdarzają się sytuacje, kiedy stosuje się kurację suplementami diety, czyli tabletkami zapobiegającymi wypadaniu włosów. Zazwyczaj stosuje się je od trzech do kilku miesięcy i po odstawieniu, włosy zaczynają znowu wypadać. Podobnie jest z wcierkami. Takich, które faktycznie pomagają jest niewiele. Zazwyczaj specjalistyczne, dostępne tylko w aptekach na receptę dają zamierzony efekt.

Krople żołądkowe na porost włosów, efekty?

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Nie od dziś wiadomo, że naturalne składniki to najlepsze wyjście z sytuacji. Każdy pamięta jak bolał go brzuch i mama biegła po krople na żołądek. Łagodzą one jego ból. No własnie, żołądka. Więc czemu piszemy o nich tutaj? Przecież to artykuł dotyczący włosów. Okazuje się, że krople żołądkowe robią rewolucje w świecie preparatów przeciw wypadaniu włosów. To kolejny złoty środek na wypadanie włosów. 

Posiadają substancje mające znaczący wpływ na cebulki i skórę głowy. Poprawa jest widoczna po kilku miesiącach stosowania.

Co znajdziemy w składzie kropki żołądkowych?

Między innymi można w nich znaleźć wyciąg z dziurawca, który ma działanie kojące, przeciwzapalne i może nawet pomóc w walce z łupieżem. Natomiast liść mięty pieprzowej odżywia cebulki oraz wpływa na szybszy porost włosów. Należy pamiętać, że krople zawierają również etanol, dlatego nie można aplikować ich bezpośrednio na skórę. Może to ją podrażnić i mocno wysuszyć. Najlepiej przelać je do buteleczki i dodać wodę ( 2 łyżki kropki z 5 łyżkami wody).

Minusem jest ich zapach. Nie każda osoba jest tego fanem, ponieważ jest dość intensywny. Ale czego się nie zrobi, aby włosy przestały wypadać? 

 

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.