Żywa szopka w Kałkowie – głodne psy atakują owcę! [DRASTYCZNE WIDEO]

Żywa szopka w Kałkowie

Żywa szopka w Kałkowie staje się coraz popularniejszym tematem w sieci. W ostatnich dniach wzbudziła ogromne kontrowersje, ponieważ wtargnęły do niej dwa dzikie psy, które próbowały zagryźć owce! Filmik z tego drastycznego zdarzenia trafił do sieci.

Żywa szopka w Kałkowie i atak agresywnych psów

Niepokojące informacje dochodzą z okolic Starachowic. Konkretniej mowa o bożonarodzeniowej szopce znajdującej się przy sanktuarium Matki Bożej Bolesnej Królowej Polski. Znajdują się w niej żywe zwierzęta, takie jak owca, osioł czy kucyk. Ks. Zbigniew Stanios zapewnił, że zwierzęta są spokojne, oswojone i ponadto można je głaskać i karmić. W sieci pojawiło się jednak niezwykle drastyczne nagranie, na którym widać, jak dwa dzikie i głodne psy atakują znajdującą się tam owcę. Kobieta będąca w pobliżu nagrała całe zdarzenie i opublikowała w sieci. Jak sama przyznała, nie była w stanie odgonić psów, ponieważ była z małym dzieckiem i sama bała się agresywnych zwierząt. Wraz z filmem udała się do księdza, który po obejrzeniu stwierdził, że zwierzęciu nic będzie, ponieważ… ma grubą skórę.

Wideo z tego przerażającego wydarzenia możecie obejrzeć poniżej, jednak ostrzegamy – zawiera drastyczne sceny! Internautka, która udostępniła nagranie napisała:

Dogoniliśmy dzikie psy na chwilę, ale później znów wróciły. Były to dzikie głodne psy które chciały ja po prostu zjeść, sami się baliśmy, bo byliśmy z małym dzieckiem. Ksiądz do którego poszliśmy z filmem stwierdził „proszę się nie przejmować owce mają grubą skórę, nic im nie będzie.” 


ZOBACZ TAKŻE: „WYSTRZELENIE RAKIETY” W WIZJI JACKOWSKIEGO. „DALEKI JESTEM OD STRASZENIA, ALE…”

W komentarzach zawrzało, a internauci nie kryli swojego oburzenia szczególnie, jeśli chodzi o komentarz księdza w sprawie. Pod filmem czytamy:

Matko Najświętsza… To jakiś straszny koszmar.. Gdzie są ludzie odpowiedzialni za te zwierzęta.. Dlaczego psy w ogóle są wpuszczone do tej szopki. Kto to organizuje.. Czy ktoś oszalała.. Nie można na to patrzeć!!

Nie mogę patrzeć na ludzką znieczulicę!!!! Jak tak można!!!!!!!

Żywa szopka w Kałkowie wzbudziła ogromne kontrowersje, a wielu internautów zapewniło, że zgłosi sprawę do odpowiednich służb.

 

źródło: facebook.com, donald.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.