Zrobiła to nad trumną swojego ojca! Wybryk modelki z Instagrama wywołał skandal

zrobiła to nad trumną

Zrobiła to nad trumną swojego ojca! Wybryk modelki z Instagrama wywołał niemały skandal. Światowe media rozpisują się o kobiecie, która zdaniem wielu komentujących, nie uszanowała swojego nieżyjącego już ojca. Wszystko za sprawą wydumanej sesji zdjęciowej, którą postanowiła zrobić nad… otwartą trumną rodzica. Zdjęcia, na których widoczne było ciało ojca instagramowej modelki, kobieta opublikowała w sieci. Po lawinie nieprzychylnych opinii, postanowiła je usunąć. Jak to jednak zwykle bywa – Internet nie zapomniał, a fotografie zostały w nim już na zawsze.

Zrobiła to nad trumną swojego ojca! Wybryk modelki z Instagrama wywołał skandal

Skandal podczas pogrzebu – tak wiele osób opisuje to, co stało się podczas pochówku ojca pewnej instagramowej modeli ze Stanów Zjednoczonych. Niestety, żyjemy w czasach, gdzie ludzie są w stanie płacić naprawdę wysoką cenę w zamian za polubienia oraz internetową sławę. Wynikiem takich działań są sytuacje jak ta, którą opisujemy dziś. Zdaniem internautów, kobieta wykazała się brakiem szacunku do zmarłego ojca.

Podczas ceremonii pogrzebowych, gdy trumna z ciałem była jeszcze otwarta – kobieta zdecydowała się na sesję z nieżyjącym ojcem w tle. Internauci zwrócili uwagę na ubiór oraz pozy, jakie przyjmowała modelka. Miała na sobie wysokie buty, oraz dość odważną, czarną sukienkę. Zdjęć było przynajmniej kilka, a na każdym z nich kobieta przyjmowała inną pozycję.

ZOBACZ TAKŻE: 11-LATKA W CIĄŻY, OJCEM JEJ… DZIADEK?! SZOKUJĄCE DONIESIENIA. LEKARZE ZAPROPONOWALI ABORCJĘ, JEDNAK WE WSZYSTKO WTRĄCIŁ SIĘ KOŚCIÓŁ, KTÓRY TEGO ZABRONIŁ

Przez lawinę nieprzychylnych komentarzy, modelka usunęła zdjęcia. Internauci postanowili je jednak zapisać

Zmasowane komentarze internautów zmusiły kobietę do refleksji. Najwidoczniej zrozumiała, że publikacja w sieci zdjęć ze zmarłym ojcem, nie jest najlepszą metodą pożegnania z bliskim. Jak to jednak często bywa – Internauci wcześniej zapisali kontrowersyjne fotografie. Zadziałała więc niepisana zasada, która mówi o tym, że w sieci nie ginie nic, co zostało w niej udostępnione.

źródło: o2.pl, Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.