Żniwa między blokami – niecodzienny widok w Lublinie

Żniwa między blokami

Żniwa między blokami! Ten nietypowy widok obserwują co roku mieszkańcy ulicy Jantarowej w Lublinie. Wyjątkowo usytuowane pole przyciąga każdego roku masę gapiów, a praca rolnika stała się swego rodzaju atrakcją osiedla. Co ciekawe, nikomu to nie przeszkadza, a lokatorzy informują, że wolą oglądać pole niżeli kolejny blok. Filmik przedstawiający ten niecodzienny widok szybko stał się hitem internetu!

Żniwa między blokami na osiedlu w Lublinie

Kilka dni temu w sieci pojawił się filmik przedstawiający żniwa w środku miejskiego osiedla. Ten wyjątkowy widok przykuł uwagę mnóstwa internautów, którzy chętnie udostępniali go dalej. Kombajn pracujący wśród bloków to dla mieszkańców Lublina coroczna atrakcja. Przy ul. Jantarowej na lubelskim Węglinie Południowym w środku blokowiska znajduje się bowiem pole uprawne. Trzeba przyznać, że jest to nietypowa lokalizacja pola. Co roku przyciąga tłumy obserwatorów, którzy chętnie fotografują pracę rolnika.


ZOBACZ TAKŻE: 15-LATKA W STANIE KRYTYCZNYM PO ATAKU DWÓCH PITBULLI. KOSZMARNE OBRAŻENIA

Rolnik, do którego należy pole cieszy się sporą popularnością. W rozmowie z dziennikarzami zdradził:

Ludzie są w porządku. Rozumieją to, że mam pracę do wykonania. Przyglądają się, kręcą filmiki. Dzieci są też zadowolone. Nikt nigdzie nie dzwoni. Żadnych problemów nigdy z tym nie było. Zabiegi agrotechniczne wykonuję kilka razy do roku.

Ponadto mieszkańcy informują, że zdecydowanie wolą obserwować pole niż kolejny, wielki blok. Nie przeszkadza im hałas i kurz. Nikt też nie składa na rolnika skarg. Co ciekawe, donosy dotyczące pracy rolników zdecydowanie częściej pojawiają się na terenach wiejskich i dotyczą głównie zapachu obornika.

Pracę rolnika można zobaczyć na poniższym filmiku:

źródło: dziennikzachodni.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.