Znany jasnowidz bez ogródek o III wojnie światowej – „ten moment się zbliża”

znany jasnowidz bez ogródek

Znany jasnowidz bez ogródek o III wojnie światowej – „ten moment się zbliża”. Jedna z ostatnich wizji Krzysztofa Jackowskiego jest niebywale pesymistyczna. Najpopularniejszy polski jasnowidz powiedział wprost, że jego zdaniem wielki światowy konflikt jest tuż tuż. Co więcej, w bardzo złym położeniu ma znaleźć się Polska. Jackowski mówił jeszcze o tym, że ludzie będą uciekać. Wszystko w obrębie granic naszego kraju. Słowa ostatniej mrocznej przepowiedni jasnowidza z Człuchowa znajdziecie poniżej.

Znany jasnowidz bez ogródek o III wojnie światowej – „ten moment się zbliża”

Krzysztof Jackowski to bez cienia wątpliwości najpopularniejszy polski jasnowidz, którego przepowiednie śledzą tysiące Polaków. Niedawno głośno było o katastrofie ekologicznej na Odrze, którą Jackowski poniekąd przewidział już rok temu. Należy przyznać, że kilka z jego wizji rzeczywiście się sprawdziło, jednak niektóre rzecz jasna były kompletnie nietrafione. Jak natomiast będzie tym razem? W niedawnej transmisji w serwisie YouTube, jasnowidz z Człuchowa z niepokojem mówił o najbliższych miesiącach i wielkim światowym konflikcie. Łatwo można wywnioskować, że chodziło o III wojnę światową. Zdaniem Jackowskiego, moment jej wybuchu nieuchronnie się zbliża. Wszystko może nastąpić o wiele szybciej, niż wszystkim się zdaje. Serwis RMF.fm przytacza słowa jasnowidza:

Cała Europa stoi w okowach przyszłej wojny – świat stoi przed bardzo poważnym konfliktem – ten moment się zbliża. Nie myślałem kiedykolwiek w latach przeszłych, że przyjdzie moment że przyjdzie mi mówić do państwa że jesteśmy bardzo blisko tego stanu najpoważniejszego – wybuchu tego poważnego konfliktu światowego – jesteśmy bardzo blisko niego.

ZOBACZ TAKŻE: Pijany plażowicz rzucił się na ratowników WOPR. Skandal nad polskim morzem

Co czeka nasz kraj? „Polska jest w bardzo trudnym położeniu”

Jasnowidz Jackowski zabrał też głoś w kontekście naszego kraju i jego roli w światowym konflikcie. Niestety, te słowa także są dalekie od optymistycznych. Krzysztof Jackowski zauważył bowiem, że „Polska jest w bardzo trudnym położeniu”:

Polska jest w bardzo trudnym położeniu i tu nie chodzi o to, że Rosja chciałaby walczyć z Polską, tu chodzi o to że Rosja chce odgrodzić Europę od siebie jeżeli dojdzie do rzeczy militarnych, jeżeli dojdzie do światowego konfliktu – który w moim odczuciu jest bardzo blisko – to jest ten czas.

źródło: rmf.fm; YouTube; foto: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.