Tyle zarobi sprzątaczka na komendzie policji w Łodzi. Podano konkretną kwotę!

zavhowanie znanego aktora

Tyle zarobi sprzątaczka na komendzie policji w Łodzi! Jak dowiadujemy się ze strony KWP w Łodzi, poszukiwane są tam osoby do pracy. Aktualnie prowadzona jest rekrutacja na stanowiska takie jak: sprzątaczka, robotnik gospodarczy oraz konserwator. Wraz z wymaganiami, podano tam dokładne stawki, na jakie mogą liczyć zatrudnione osoby. Jaką wypłatę proponuje się na komendzie w Łodzi? Niektórzy mogą być zaskoczeni!

Tyle zarobi sprzątaczka na komendzie policji w Łodzi. Trwają poszukiwania chętnych, podano dokładne kwoty!

Ile zarobi sprzątaczka na komendzie policji w Łodzi? W sieci pojawiła się interesująca oferta właśnie z łódzkiego komisariatu. Jak się okazuje, do pracy w tym miejscu aktualnie poszukuje się osób na przynajmniej trzy stanowiska. Wolne etaty dotyczą stanowiska sprzątaczki i robotnika gospodarczego w Sekcji Administracyjno-Gospodarczej Wydziału Inwestycji i Remontów KWP w Łodzi oraz konserwatora w Zespole ds. Remontów Wydziału Inwestycji i Remontów. 

Na stronie KWP w Łodzi wypunktowano wymagania i dokumenty, jakich oczekuje się od kandydatów na powyższe wakaty. Chętni do podjęcia pracy muszą dostarczyć między innymi życiorys (CV) i list motywacyjny, który własnoręcznie podpiszą. Do tego należy dołączyć kopię dokumentu potwierdzającego wykształcenie.

KWP w Łodzi podaje też konkretne stawki, na jakie mogą liczyć zatrudnieni na powyższych stanowiskach. Dla wielu mogą okazać się one zaskakujące.

ZOBACZ TAKŻE: Pijany plażowicz rzucił się na ratowników WOPR. Skandal nad polskim morzem, są zdjęcia! [FOTO]

3 342,62 zł brutto + wysługa lat – tyle na komendzie w Łodzi zarobi sprzątaczka

W ofercie pracy na łódzkiej komendzie pojawiły się bardzo konkretne informacje. Podano tam, ile dokładnie zarobi osoba przyjęta na stanowisko sprzątaczki. Taki pracownik może liczyć na wypłatę rzędu 3 342,62 zł brutto + wysługa lat.

Dokładnie takie same pieniądze czekają na osobę na stanowisku konserwatora. Tam także zarobi się przynajmniej 3 342,62 zł brutto.

Rekrutacja – jak podaje o2.pl – potrwa do 30 sierpnia. Na portalu napisano też, gdzie i w jakiej formie należy składać dokumenty:

Aplikacje należy składać w siedzibie KWP w Łodzi, przy ul. Lutomierskiej 108/112 lub przesłać pocztą na adres podany w ogłoszeniu. Za termin ich złożenia uważa się datę nadania aplikacji w polskiej placówce pocztowej operatora publicznego.

źródło: o2.pl, KWP Łódź

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.