Znany dziennikarz spowodował wypadek. Był kompletnie pijany

znany dziennikarz

Znany dziennikarz spowodował wypadek na trasie A1 pod Łodzią. Jak donosi portal wiadomosci-lodz.pl, to znany dziennikarz, Kamil D. W momencie zdarzenia miał być kompletnie pijany. Media podają, że badanie wykazało 2,6 promila w organizmie. 

Znany dziennikarz spowodował wypadek, był kompletnie pijany

Szokujące informacje podali dziennikarze portalu wiadomosci-lodz.pl. Według ich doniesień, znany dziennikarz spowodował wypadek. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że był kompletnie pijany. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie Kamila D. miało wykazać aż 2,6 promila. Wszystko działo się około godziny 15:00.

Nikomu nic się nie stało

Jak dalej donoszą lokalne media, na szczęście obeszło się bez ofiar. Całe zajście miało miejsce na trasie A1 w pobliżu Łodzi i doszło do niego dziś (26.07.2019) około godziny 15. Kamil D. miał jechać autostradą swoim luksusowym BMW X6. Całe nieszczęście rozegrało się przy węźle z drogą ekspresową S8. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący nie zauważył prowadzonych tam robót drogowych. W wyniku niezachowania należytej ostrożności i niedostosowania się do panujących tam utrudnień, uderzył w słupki.

Portal wiadomosci-lodz.pl podaje także, że uderzenie było na tyle silne, iż jeden ze słupków wyleciał na przeciwległy pas i uderzył w jeden z samochodów. Podróżować nim miała kobieta, jednak szczęśliwie nie odniosła poważnych obrażeń. 

Gdy na miejscu pojawili się policjanci, okazało się, że wypadek miał spowodować kompletnie pijany, znany polski dziennikarz telewizyjny, 51-letni Kamil D.

ZOBACZ TAKŻE: LEON ZAGRA DLA POLSKI!

źródło zdjęcia: jastrzabpost.pl, dzienniklodzki.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.