Znamy nowego selekcjonera reprezentacji Polski w piłce nożnej! Wielkie zaskoczenie

filar reprezentacji polski

Znamy nowego selekcjonera reprezentacji Polski w piłce nożnej! To wielkie zaskoczenie, gdyż przez ostatni miesiąc media donosiły, iż będzie to Adam Nawałka. Tymczasem okazało się, że trenerem został Czesław Michniewicz, pracujący ostatnio w Legii Warszawa. To nowa twarz na tym stanowisku. Michniewicz wcześniej z powodzeniem prowadził polskie kadry młodzieżowe. Jego głównym zdaniem będzie awans na tegoroczny mundial w Katarze.

Znamy nowego selekcjonera reprezentacji Polski w piłce nożnej. Wielkie zaskoczenie!

A więc jednak! Właśnie poznaliśmy nowego selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski. Został nim Czesław Michniewicz, który przez długi czas nie był faworytem dziennikarzy do objęcia tejże posady. W tej roli wszyscy widzieli Adama Nawałkę, który w przeszłości pracował z polską kadrą (choćby podczas Euro 2016, gdzie biało-czerwoni zaprezentowali się z naprawdę dobrej strony).

Michniewicz w przeszłości z powodzeniem prowadził kadrę reprezentacji Polski do lat 21. Wtedy awansował z drużyną na Mistrzostwa Europy i w tak zwanej „grupie śmierci” zdobył aż 6 punktów, wygrywają z mocną Belgią 3:2 oraz z gospodarzami – Włochami – 1:0. Niestety, w ostatnim meczy w grupie przegraliśmy aż 0:5 z Hiszpanią i to właśnie nasi rywale awansowali do kolejnej fazy rozgrywek.

ZOBACZ TAKŻE: 5-LETNIA MISS PIĘKNOŚCI ZASKAKUJE SWOIM WYGLĄDEM. NIE UWIERZYCIE, JAK PREZENTUJE SIĘ BEZ MAKIJAŻU! NIE WSZYSTKIM SIĘ TO PODOBA…

Przed Czesławem Michniewiczem bardzo trudne zadanie. Cel? Awans na Mistrzostwa Świata w Katarze

Czesław Michniewicz od razu stanie przez bardzo trudnym zadaniem. Jego celem będzie awans do Mistrzostw Świata w Katarze, które odbędą się pod koniec trwającego roku. Aby jednak tam się dostać, trzeba przejść trudne baraże. W pierwszym marcowym meczu zmierzymy się na wyjeździe z Rosją. Jeśli faworyzowanego rywala uda się pokonać, już w Polsce o bezpośredni awans zagramy z Czechami lub ze Szwecją.

źródło: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.