Polski Ład – kolejne zmiany? „Posłowie nie chcą tracić na Polskim Ładzie”

polski ład kolejne zmiany

Polski Ład – kolejne zmiany już niebawem? Do sensacyjnych wieści dotarło Radio Zet, o czym na łamach swojego portalu pisze salon24.pl. Wszystko ma rozchodzić się o to, że posłowie i senatorowie rzekomo tracili na Polskim Ładzie. Z tego też powodu miały rozpocząć się poprawki nad reformą podatkową. Takowe doniesienia zdecydowanie zdementowali jednak Łukasz Schreiber oraz rzecznik rządu Piotr Mueller.

Polski Ład – kolejne zmiany? „Posłowie nie chcą tracić na Polskim Ładzie”

Nadal nie milkną echa Polskiego Ładu, a więc ogromnej reformy podatkowej, która w Polsce pojawiła się w tym roku. Tym razem jednak do sensacyjnych informacji dotarło Radio Zet, o czym czytamy w portalu salon24.pl. Mianowicie, pojawiły się doniesienia, jakoby w resorcie finansów miały trwać prace nad poprawkami do reformy podatkowej. Powodem miał być fakt, że posłowie i senatorowie tracili na Polskim Ładzie. Informacja ta wywołała wielki odzew. O wszystkim na Twitterze pisał Mariusz Gierszewski, powołując się na wspomniane wcześniej Radio Zet:

Nieoficjalnie: w ministerstwie finansów trwają prace nad zmianą sposobu opodatkowania parlamentarzystów tak aby nie stracili na Polskim Ładzie. Pod uwagę brane jest wydanie interpretacji, że posłowie i senatorowie to osoby fizyczne wykonujące działalność polityczną @RadioZET_NEWS

ZOBACZ TAKŻE: ZNAMY NOWEGO SELEKCJONERA REPREZENTACJI POLSKI! TO WIELKIE ZASKOCZENIE – NOWY TRENER NIE BYŁ FAWORYTEM MEDIÓW

Doniesienia dementowane przez przedstawicieli rządu

Głośne doniesienia bardzo szybko postanowili zdementować przedstawiciele rządu. Rzecznik rządu Piotr Muller na Twitterze napisał:

Do sprawy odniósł się jeszcze Łukasz Schreiber:

źródło: salon24.pl, Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.