Zepsute kanapki podawane w Pendolino – PKP Intercity zabrało głos!

Zepsute kanapki w Pendolino

Piotr Kołomycki, będący członkiem w zarządzie warszawskiej Platformy Obywatelskiej na dniach podróżował Pendolino i to pierwszą klasą. W trasie postanowił skorzystać z posiłku podawanego w pociągu. Otrzymał zepsute kanapki, których widok jest odrażający! Do incydentu odniosło się PKP Intercity.

Zepsute kanapki w Pendolino

Nie da się ukryć, że kolej to jeden z popularniejszych transportów w naszym kraju. Do wyboru mamy wiele opcji, jednak Express Intercity Premium to najdroższa z opcji. Sądzi się, że to również najbardziej luksusowa opcja przejazdu pociągiem. Jeśli zdecydujemy się na podróż pierwszą klasą, w cenie biletu jest wliczony również posiłek.

Piotr Kołomycki, członek zarządu Platformy Obywatelskiej w Warszawie zdecydował się właśnie na pierwszą klasę w Pendolino. Mężczyzna wsiadł w Warszawie i kierował się na samą północ, aż do Trójmiasta. Po czasie obsługa pociągu zaproponowała mu posiłek, z którego skorzystał. Kołomycki otrzymał kanapki, których widok był odrażający! Jedzenie w ogromnej części było pokryte pleśnią i wyglądało, jakby co najmniej kilkanaście dni było przetrzymywane w nieodpowiednich warunkach.

ZOBACZ TAKŻE: KOBIETA URODZIŁA BLIŹNIAKI – JEDNEMU Z NICH ZROBIONO TATUAŻ, ABY MÓC JE ODRÓŻNIĆ!

Piotr sfotografował posiłek, a zdjęcie opublikował na Twitterze. Do postu dołączył opis:

Nie ma to jak Pendolino! Dziękuję PKP Intercity! Chociaż przyznam, że wolę nie wiedzieć, jak mógłby wyglądać poczęstunek w drugiej klasie – napisał na swoim Twitterze Piotr Kołomycki.

Warto dodać, że po zgłoszeniu zepsutego jedzenie, obsługa wymieniła posiłek na nowy. Nie mniej jednak zaistniała sytuacja budzi spore oburzenie i kontrowersje. Do sprawy odniosło się PKP Intercity, które oprócz przeprosin zapewniło, że zbadają całą sytuację.

 

źródło: polsatnews.pl, twitter.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.