Zderzenie dźwigu z cysterną pełną paliwa! Moment uderzenia i potężny pożar [WIDEO]

zderzenie dźwigu z cysterną

Zderzenie dźwigu z cysterną pełną paliwa! W sieci ukazało się zdumiewające nagranie, prezentuje moment zderzenia dwóch ciężkich pojazdów. Wszystko działo się na środku ruchliwego skrzyżowania. Siła uderzenia była potężna, a dźwig trafił wprost w cysternę przewożącą łatwopalne substancje. Nietrudno przewidzieć, że lada moment wszystko stanęło w płomieniach. Jak donoszą jednak zagraniczne media, oraz co widać na jednym z nagraŃ z miejsca zdarzenia – kierowcom pojazdów udało się uciec. Uszli oni z życiem. Nagranie z dwóch różnych perspektyw można zobaczyć poniżej!

Zderzenie dźwigu z cysterną pełną paliwa! Moment uderzenia uchwyciły dwie kamery

W dobie pandemii koronawirusa, tematem numer jeden w mediach jest rzecz jasna panująca na świecie zaraza. Na dalszy plan schodzą natomiast inne, jednak często niemniej istotne informacje. W gąszczu wiadomości dotyczących wirusa, gdzieniegdzie przedzierają się inne godne uwagi zdarzenia. Z takowe z pewnością można uznać potężną kraksę cysterny przewożącej paliwo z dźwigiem. Wszystko działo się na ruchliwym skrzyżowaniu, a uderzenie było dosłownie potężne. Wobec tego cysterna przewróciła się na bok, natomiast paliwo zaczęło z niej błyskawicznie wyciekać. Chwilę później doszło do zapłonu i potężnego pożaru. Na szczęście kierowcom udało się uciec i dzięki temu ujść z życiem.

ZOBACZ TAKŻE: WŁOSI ZLEKCEWAŻYLI OBOSTRZENIA I ZAKAZY – RUSZYLI DO KOŚCIOŁA W NIEDZIELĘ PALMOWĄ. INTERWENIOWAŁA STRAŻ MIEJSKA, POSYPAŁY SIĘ WYSOKIE MANDATY. KSIĄDZ ZARZEKA SIĘ, ŻE NIE JEST NICZEMU WINNY

Zderzenie zarejestrowały dwie kamer – zobacz zdumiewający moment potężnego zderzenia

W sieci pojawiły się aż dwa nagrania z całego zajścia. Zarówno jedno, jak i drugie – prezentujemy poniżej. Internauci oglądający i komentujący poniższe wydarzenia, są w szoku, że kierowcy ze wszystkiego wyszli praktycznie bez szwanku.

Na sam koniec ogrom pracy przy gaszeniu pożaru i usuwaniu szkód wypadku, miała straż pożarna.

Pierwsze nagranie:

Drugie nagranie:

źródło: Liveleak, Dailymotion

ZOBACZ TAKŻE: CO DZIEJE SIĘ Z PREMIEREM WIELKIEJ BRYTANII? ZARAŻONY KORONAWIRUSEM BORIS JOHNSON TRAFIŁ DO SZPITALA. UCIĄŻLIWA GORĄCZKA NIE USTĘPUJE JUŻ OD PONAD TYGODNIA

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.