Boris Johnson w szpitalu. Gorączka u brytyjskiego premiera nie ustępuje

boris johnson w szpitalu

Boris Johnson w szpitalu! Brytyjski premier nadal nie uporał się z koronawirusem. Jak dotąd objawy były łagodne – i choć mężczyzna zapewnia, że tak jest nadal, to wylądował w szpitalu. Wszystko przez to, że mimo upływu niemal 10 dni, gorączka i inne dolegliwości nadal są uporczywe. O wszystkim poinformowało biuro polityka. Johnson nadal, tak jak dotychczas, pracą rządu zamierza kierować zdalnie.

Boris Johnson w szpitalu. Uciążliwa gorączka nie ustępuje, zakażony koronawirusem jest już od około 10 dni

Niepokojące dla wielu informacje docierają z Wielkiej Brytanii. Premier tamtejszego rządu, Boris Johnson, od blisko 10 dni jest zarażony koronawirusem, o czym sam zresztą informował. Jego stan był jednak dobry, a doskwierały mu jedynie – zdawałoby się – niegroźne objawy typowe dla panującego aktualnie na świecie wirusa. Mowa w głównej mierze o gorączce. Ze względu na dobre samopoczucie, Johnson trafił do domowej kwarantanny, którą zlecili mu lekarze, a pracą rządu kierował zdalnie. Jak podaje portal RMF, powołując się na biuro polityka, jego stan nie uległ jednak poprawie. Uciążliwa gorączka dokucza mu nadal. Wobec tego, premiera Wielkiej Brytanii przewieziono do szpitala.

ZOBACZ TAKŻE: WŁOSI POSZLI DO KOŚCIOŁA W NIEDZIELĘ PALMOWĄ – MIMO TRAGICZNEJ SYTUACJI I ZAKAZU UCZESTNICTWA W NABOŻEŃSTWACH, KTÓRY NAŁOŻYŁ TAMTEJSZY RZĄD. DO ŚWIĄTYNI WKROCZYŁA POLICJA. POSYPAŁY SIĘ WYSOKIE MANDATY!

Johnson podziwia lekarzy i im dziękuje. Wzywa społeczeństwo do rozważnych działań i zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa

Z mediami Johnson w głównej mierze kontaktuje się za pomocą swojej rzeczniczki prasowej. Jej słowa przytacza portal RMF24.pl. Kobieta w swoim oświadczeniu podała, że premier dziękuje służbie zdrowia za wytężoną pracę i poświęcanie się dla dobra zdrowia publicznego. Poza tym Boris Johnson za pomocą asystentki wezwał społeczeństwo do stosowania się do wszelkich wytycznych rządu. Mają one za zadanie opanowanie epidemii i ograniczenie jej rozwoju.

źródło: RMF

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.