Zbrodnia w Mrowinach: film z zatrzymania podejrzanego [WIDEO]

Zbrodnia w Mrowinach: echa brutalnej zbrodni w Polsce nie milkną. Naród nadal żyje jeszcze świeżą sprawą. Podejrzanego zatrzymano, a społeczeństwo domaga się dla niego jak najsurowszej kary. Mówi się, że 22-latek przyznał się do stawianych mu zarzutów. Zobacz nagranie z zatrzymania mężczyzny i rzekome kontrowersje z nim związane.

Zbrodnia w Mrowinach

O sprawie piszemy od kilku dni i ma ona niesamowity odzew. Przypomnijmy, że wszystko zaczęło się od tego, gdy 10-letnia Kristina nie wróciła ze szkoły do domu. Rodzina natychmiastowo wszczęła poszukiwania. Niestety, jeszcze tego samego dnia, zwłoki dziewczynki znaleziono w niedalekim lesie. Jak się później okazało, zginęła od ponad trzydziestu uderzeń nożem w okolice klatki piersiowej i szyi.

Śledczy początkowo przypuszczali, że było to morderstwo na tle seksualnym. Wskazywały na to wszystkie znaki. Badania potwierdziły jednak, że taka sytuacja nie miała miejsca, a sprawca celowo starał się zbić z tropu policję.

Zbrodnia w Mrowinach: zatrzymanie podejrzanego

Policja momentalnie rozpoczęła szerokie działania, mające na celu zlokalizowanie i ujęcie sprawcy. Niezwykle dynamiczne dochodzenie sprawiło, że ten został schwytany stosunkowo szybko. Okazał się nim 22-letni student z Wrocławia. Motywem miała być jego relacja z matką Kristiny. Dziewczynka była dla niego przeszkodą w nawiązaniu bliższych relacji z kobietą.

Policja w sieci opublikowała film z zatrzymania podejrzanego o morderstwo. Do miejsca w którym przebywał, oddelegowano specjalną grupę antyterrorystów. Ujęcie mężczyzny przebiegło bez zbędnych komplikacji, jednak niektóre środowiska wskazują, że policja była zbyt bezwzględna w stosunku do potencjalnego sprawcy. Osoby te uważają za karygodny fakt, że do pojmania użyto kajdanek zespolonych, a także to, że 22-latka wyniesiono z domu w samej bieliźnie i w taki samo sposób go przesłuchiwano. Temat ten jest powodem zagorzałych dyskusji, gdyż z drugiej strony – pozostała część zainteresowanych sprawą, nie widzi w tym nic nadzwyczajnego, zwłaszcza w obliczu tragedii, jaka miała miejsce. Mówi się, że podejrzany ma zostać skierowany na badania psychiatryczne.

Zbrodnia w Mrowinach: film z zatrzymania podejrzanego [WIDEO]

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.