Tola Szlagowska z Blog 27. Czym się zajmuje? [WIEK, INSTAGRAM]

Niegdyś znana jako Tola Szlagowska z Blog 27. Aktualnie zespół, który przyniósł jej sławę już nie istnieje. Czy zajmuje się Tola Szlagowska? Odpowiedź na to pytanie, a także wiele innych znajdziecie w tym artykule. Zapraszamy do przeczytania!

Tola Szlagowska wiek

Dziewczyna urodziła się 27 listopada 1993 roku w Warszawie. Można powiedzieć, że talent muzyczny odziedziczyła razem z genami, ponieważ jej ojcem to znany perkusista Jarosław Szlagowski. Muzyką interesowała się od zawsze i niezmiennie uważa, że jest to jej droga życiowa.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Around this time of year… last year… 🌵🌛 captured by @wranglerbutt 🌹 #joshuatree #desertlife #atmosphere #subtitles #throwback #musicvideo

Post udostępniony przez Tola Szlagowska (@tola.subtitles)

Tola Szlagowska Blog 27

W zespole, oprócz Szlagowskiej wokalistką była Alicja Boratyn, jednak w 206 roku zdecydowała się na karierę solową. Dziewczyny podbijały rynek muzyczny od 2005 roku, kiedy to ukazała się ich pierwsza piosenka, cover utworu Uh La La La. W tym samym roku, w dzień trzynastych urodzin wokalistek premierę miał ich pierwszy album <LOL>. 3 lata później na półki sklepowe trafiła druga płyta, która również cieszyła się dużym zainteresowaniem. Jej tytuł to Before I’ll Die… .

Tola Szlagowska co się z nią stało?

W sierpniu 2008 roku, dziewczyna zdecydowała się na wyjazd do Stanów Zjednoczonych, aby kształcić się w kierunku muzycznym. Skończyła tam liceum i studia. W trakcie pobytu za granicą jej gust muzyczny nieco się zmienił i skupiła się na bardziej alternatywnych brzmieniach. Oprócz gustu muzycznego, transformacji uległ także wygląd młodej wokalistki. Pomijając to, że stała się dorosła, całkowicie zmieniła swój image. Teraz bardziej ceni sobie szyk i elegancję niż przebojowość i kontrowersje. W 2018 roku pojawił się jej singiel Atmosphere, który był zapowiedzią jej pierwszej debiutanckiej solowej płyty.

Tola Szlagowska 39 i pół

W znanym serialu TVN dziewczyna miała okazję spróbować sowich aktorskich umiejętności. Wcieliła się tam w rolę Oli, wokalistki zespołu B27. Miała szansę grać obok takich sław jak Tomasz Karolak, czy Daria Widawska. Przypominamy, że obecnie trwają nagrania do kontynuacji serialu. Czy zobaczymy tam również Szlagowską? Tego jeszcze nie wiadomo, ale niewątpliwie byłaby to miła niespodzianka  dla jej fanów!

Tola Szlagowska Instagram

Wszyscy zainteresowani jej życiem powinni zerknąć na jej konto na Instagramie. Można znaleźć je pod nazwą @tola.subtitles. Aktualnie obserwuje ją tam ponad 10 tysięcy internautów. Znana Tola Szlagowska z Blog 27 publikuje tam zdjęcia oraz na bieżąco nagrywa relacje z życia codziennego.