Zawaliła się droga w Chinach. Zobacz szokujące nagranie! [wideo]

Przerażające zdarzenie miało miejsce w mieście Nanning, w południowym rejonie Chin. Droga runęła wprost na plac budowy z ogromną siłą! Zobacz szokujące nagranie, na którym widać jak zawaliła się droga w Chinach! 

Katastrofa budowlana: Chiny

Do przerażającego zdarzenia doszło w dniu wczorajszym, w godzinach popołudniowych. Podczas prac związanych z przebudową tamtejszych okolic droga runęła na plac budowy! Katastrofa budowlana miała miejsce w południowym rejonie Chin, a dokładnie w mieście Nanning. Podczas dnia pracy, w bardzo ruchliwej części miasta droga opadła prosto na plac budowy! W tym zdarzeniu szczęśliwie nikt nie ucierpiał, ponieważ wszyscy robotnicy zdążyli w porę się ewakuować. Nagranie z tego szokującego zdarzenia można zobaczyć poniżej.

Zawaliła się droga w Chinach: o krok od tragedii

Struktura drogi została naruszona podczas prac budowlanych, które mogły być przeprowadzane zbyt szybko. Ponieważ droga stopniowo pękała, robotnicy mieli czas na ewakuację. Ciężko wyobrazić sobie, jak tragiczne byłyby skutki tej katastrofy budowlanej, gdyby pracownicy nie opuścili miejsca zdarzenia w odpowiednim czasie.

Zawalenie drogi: Portugalia

Podobne zdarzenie, w którym również zawaliła się droga miało miejsce w Portugalii, w drugiej połowie roku 2018. Wypadek zdarzył się w ciągu dnia, na odcinku drogi łączącym dwa miasta- Vila Vicosa oraz Borba. W tej katastrofie były jednak ofiary. Powodem zawalenia się drogi było wydobycie w tamtejszym rejonie białego marmuru. Robotnicy nie zachowali wszystkich środków ostrożności podczas prac. W zdarzeniu ucierpiało łącznie kilkanaście osób, z czego pięć z nich odniosło śmierć. Jak podają media, mieszkańcy doskonale zdawali sobie sprawę z koszmarnego stanu nawierzchni. Podsumowując, gdyby zostały podjęte odpowiednie działania, być może nie doszłoby do tragedii.