Zatrważające wideo z granicy! Przybywa tam uzbrojonych białoruskich służb [WIDEO]

zatrważające wideo z granicy

Zatrważające wideo z granicy! Przybywa tam uzbrojonych białoruskich służb. Dziś, tuż przed godziną 14:00, Ministerstwo Obrony Narodowej opublikowało na Twitterze najnowsze nagranie z rejonu Kuźnicy. Właśnie tam zaobserwowano, że w miejsce działań dotarli kolejni uzbrojeni członkowie białoruskich służb. Co to może oznaczać w obliczu ostatnich prowokacji? W dalszej części tekstu nagranie, na którym widać marsz uzbrojonych Białorusinów.

Zatrważające wideo z granicy! Przybywa tam uzbrojonych białoruskich służb [WIDEO]

Kolejne doniesienia z granicy Polski i Białorusi nie napawają optymizmem. Jak podje Ministerstwo Obrony Narodowej, w rejonie Kuźnicy pojawiły się kolejne grupy uzbrojonych białoruskich służb. Na Twitterze MON opublikował nagranie, gdzie widać, jak uzbrojeni funkcjonariusze gromadzą się w okolicy płotu na granicy. Wszystko można zobaczyć poniżej:

O tym, że w rejonie Kuźnicy pojawia się coraz więcej białoruskich służb, Ministerstwo Obrony Narodowej pisało już wcześniej. Przy okazji publikowano wtedy nagranie, na którym widać, jak migranci przemieszczają się wzdłuż granicy pod ścisłą kontrolą Białorusinów. Materiał wideo poniżej (źródło: Twitter MON):

ZOBACZ TAKŻE: NERWOWO NA GRANICY! BIAŁORUSKIE SŁUŻBY NISZCZYŁY PŁOTY OCHRONNE! DODATKOWO BIAŁORUSKA STRONA WYPOSAŻYŁA MIGRANTÓW W GAZ ŁZAWIĄCY, KTÓREGO CI UŻYLI PRZECIWKO POLSKIM FUNKCJONARIUSZOM. ZWIĘKSZENIE POSIŁKÓW PO NASZEJ STRONIE

Kolejne niepokojące nagrania z okolic granicy – nie wygląda to dobrze [MATERIAŁY]

W sieci – zwłaszcza na Twitterze – polskie służby regularnie publikują nowe nagrania z okolic granicy z Białorusią. Widać na nich, jak poważna jest sytuacja, o której mowa. Poniżej można zobaczyć materiały z dnia 12 listopada:

źródło: RMF24.pl, Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.