Zaskakująca prawda o cebuli z McDonald’s! W sieci krąży filmik [WIDEO]

zaskakująca prawda o cebuli

Zaskakująca prawda o cebuli z McDonald’s! W sieci pojawiło się nagarnie, które opublikował pewien TikToker. Wiele wskazuje na to, że jest to osoba pracująca w jednej z restauracji McDonald’s. Na materiale widać, jak przygotowuje się cebulę, którą dodaje się do wielu pozycji z menu popularnej sieciówki. I choć dla wielu to co zobaczyli, nie było żadnym wielkim odkryciem – inna część internautów uważa, że jest to dość niesmaczne. Co dokładnie dzieje się z cebulą z „Maka”, zanim ta trafi do naszych ulubionych kanapek? Wideo można zobaczyć w dalszej części tekstu!

Zaskakująca prawda o cebuli z McDonald’s! W sieci pojawił się filmik, pokazujący co się z nią dzieje, zanim ta trafi do kanapek

Z pewnością wielu z was uwielbiam stołować się w popularnym „Maku”. Każdy ma swoje ulubione danie z serwowanego tam menu. Ale czy wiecie, jak przygotowuje się niektóre ze składników w nich zawarte? Ostatnio na TikToku coraz częściej można zobaczyć zakulisowe nagrania właśnie z McDonald’s. Mowa o tajemnicach kuchni. Tym razem głośno jest o cebuli dodawanej do popularnych kanapek w restauracji. Wszystko przez nagranie, które w sieci opublikował pewien TikToker.

Wideo bardzo szybko poróżniło internautów. Wielu z nich nie było zaskoczonych i nie widzi nic złego w jakości produktu, ani w tym, jak jest on obrabiany przed podaniem do kanapek. Inni natomiast stwierdzili, że oczekiwali od restauracji czegoś zupełnie innego i już na pewno nie zamówią niczego, co zawiera w sobie ten składnik. Skąd jednak takie oburzenie?

ZOBACZ TAKŻE: AWIZO ZAMIAST PACZKI W AUTOMACIE POCZTY POLSKIEJ! CAŁY INTERNET ŚMIEJE SIĘ Z TEJ SYTUACJI. TERAZ GŁOS ZABIERA SPÓŁKA

To dzieje się z cebulą w McDonald’s, zanim ta trafi do kanapki! Zobacz nagranie [WIDEO]

Jak widać na załączonym poniżej nagraniu, cebula przed podaniem do kanapek zostaje zalewana wodą. Dopiero później, gdy dodatkowo się ją wymiesza, osiąga odpowiednie właściwości. Wtedy można dodawać ją do poszczególnych dań. Wszystko można zobaczyć poniżej:

@justinalbert19how we make onions at mcdonalds! (comment what you want to see next) #mcdonalds #fyp #foryoupage♬ Mc/Donald’s – The Inertia King

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.