Zaginięcie Iwony Wieczorek – gigantyczny przełom! Sensacyjne doniesienia

horror w inowrocławiu

Zaginięcie Iwony Wieczorek – gigantyczny przełom w sprawie! Największe polskie media piszą dziś o wielkim przełomie w śledztwie, którym cały kraj żyje już od lat. Jak dowiedzieli się reporterzy RMF24.pl, są już pierwsze zatrzymania. Pojawiają się też pierwsze informacje o zatrzymanych. Wiadomo kim byli dla zaginionej. Czy po 12 latach sprawa ostatecznie się rozstrzygnie? Nieoficjalnie mówi się o tym, że w śledztwie już na dniach wydarzy się bardzo dużo.

Zaginięcie Iwony Wieczorek – gigantyczny przełom w sprawie! Sensacyjne doniesienia, są pierwsze zatrzymania

Piorunujące wieści obiegły dziś polskie media. Jak się okazuje, doczekaliśmy się potężnego przełomu w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek, która ciągnie się już od 12. lat i nadal pozostaje nierozwiązana. Niewykluczone jednak, że już niebawem się to zmieni.

Jak podają reporterzy RMF24.pl – doszło do pierwszych zatrzymań w sprawie, którą żyje cały kraj. W serwisie informacyjnym RMF czytamy:

W Gdańsku na polecenie małopolskiego wydziału Prokuratury Krajowej w ręce policjantów wpadł Paweł P., znajomy Iwony Wieczorek, który feralnej nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku imprezował z zaginioną. Druga zatrzymana osoba to kobieta także z otoczenia 19-latki.

To jednak nie koniec…

ZOBACZ TAKŻE: Wykonujesz ten zawód? Niemal pewne, że dostaniesz powołanie do wojska

Zatrzymania to dopiero początek, na dniach ruszy prawdziwa lawina. Sprawa o krok od wyjaśnienia?!

Jak czytamy w RMF24.pl – dzisiejsze zatrzymania to dopiero początek. W czwartek prawdopodobnie odbędą się przesłuchania. Zdaniem dziennikarzy śledczych, w dochodzeniu w najbliższym czasie, a może nawet w najbliższych dniach, wydarzy się jeszcze bardzo dużo.

Od marca 2019 sprawę przejęło tzw. Archiwum X, działające w Małopolskim Wydziale Zamiejscowym Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Krakowie.

Dzięki najnowocześniejszej technologii dowody zbadano w taki sposób, że śledztwo w końcu poważnie ruszyło do przodu. RMF24.pl podsumowuje to w następujący sposób:

Do tej pory nie udało się zebrać żadnego materiału dowodowego, który pozwoliłby na ich zatrzymanie. Teraz – jak widać – sytuacja się zmieniła.

Niezwłocznie będziemy przekazywać informacje o kolejnych istotnych ustaleniach.

źródło: RMF24.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.