Zaatakowana przez gwałciciela, odgryzła mu przyrodzenie

zaatakowana przez gwałciciela

Zaatakowana przez gwałciciela kobieta, odgryzła mu przyrodzenie. Dramat rozegrał się w Karolinie Południowej w Stanach Zjednoczonych. Wszystko zaczęło się od tego, że niczego nieświadoma kobieta poprosiła o podwózkę obcego mężczyznę. Ten okazał się być niebezpiecznym przestępcą. Jego ofiara jakimś cudem uciekła z rąk oprawcy, poważnie go przy tym okaleczając. 

Zaatakowana przez gwałciciela, odgryzła mu przyrodzenie – koszmar w Stanach Zjednoczonych

Niedawno niezwykle głośno było o sytuacji, w której to mąż ofiary gwałciciela wymierzył mu sprawiedliwość. Internauci bili brawa wybawcy swojej żony, oburzając się jednocześnie, że za obronę kobiety prawdopodobnie spotka go kara. Tym razem podobne zajście miało miejsce w Stanach Zjednoczonych. Pewna kobieta na stacji benzynowej, poprosiła o podwózkę obcą osobę. Nie miała pojęcia, że trafia właśnie na gwałciciela. W samochodzie ten zagroził jej nożem, a gdy zaciągnął ją do swojego domu – podjął się próby gwałtu. Stłamszona ofiara w geście desperacji odgryzła przyrodzenie swojemu oprawcy.

ZOBACZ TAKŻE: RZĄD POSTANAWIA WALCZYĆ Z PIRATAMI DROGOWYMI! KILKA CIEKAWYCH POMYSŁÓW NA POPRAWĘ BEZPIECZEŃSTWA NA DROGACH

Oprawca wyszedł na wolność po zapłaceniu wysokiej kaucji

Będąca w amoku ofiara gwałciciela, uciekając z jego domu zadała mu jeszcze cios nożem. Następnie oddaliła się do najbliższego domostwa – tam wraz z innymi mieszkańcami wezwała pomoc.

Przybyła na miejsce policja, zakrwawionego 61-letniego gwałciciela znalazła w jego własnym domu. Niedługo później przeszedł on operacje. Jak się okazało, już wcześniej był karany za przestępstwa na tle seksualnym. Tym bardziej zatrważający jest fakt, że po wpłaceniu 75 tysięcy dolarów kaucji, jak gdyby nigdy nic opuścił areszt. 

źródło zdjęcia: breitbart.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.