Smartfon ważniejszy niż życie – wpatrzona w telefon wpadła pod pociąg

smartfon ważniejszy niż życie

Smartfon ważniejszy niż życie – wpatrzona w telefon kobieta, wpadła na torowisko tuż pod nadjeżdżający pociąg. Wszystko działo się w stolicy Hiszpanii, na jednej z madryckich stacji metra. Zajście zarejestrowały tamtejszego monitoringu. Skład szczęśliwie wyhamował tuż przed leżącą na szynach osobą. To kolejny dowód na to, jak tragiczne może okazać się bezmyślne korzystanie z urządzeń mobilnych.

Smartfon ważniejszy niż życie – wpatrzona w telefon kobieta niemal nie traci życia na stacji metra

Coraz częściej słyszy się o przypadkach, gdzie osoby wpatrzone w swoje smartfony zupełnie wyłączają się z otaczającego ich świata. Głośno jest choćby o sytuacjach, kiedy to ludzie pochłonięci telefonem wchodzą na przejścia dla pieszych, nie upewniając się wcześniej, czy jest to aby na pewno bezpieczne. W zeszłe wakacje sieć obiegło także nagranie, na którym małe dziecko zajęte grą na urządzeniu mobilnym, wpada na torowisko. Wtedy szczęśliwie w pobliżu nie było żadnego pociągu. Tym razem tego typu zajście miało miejsce w Madrycie. Kobieta cudem uszła z niego życiem.

ZOBACZ TAKŻE: NAPADŁ NA NIĄ GWAŁCICIEL – KOBIETA ODGRYZŁA MU PRZYRODZENIE. MĘŻCZYZNA WYSZEDŁ Z ARESZTU ZA KAUCJĄ…

Kobieta odniosła obrażenia, w Madrycie zablokowano ruch

Kobieta, która zapatrzona w telefon runęła na torowisko tuż pod nadjeżdżający pociąg, doznała obrażeń ciała. Nie podaje się czy są poważne, jednak i tak może mówić ona o sporym szczęściu. Pozostaje sobie jedynie wyobrazić, bo byłoby w przypadku, gdyby skład nie zdążył wyhamować przed osobą leżącą na torach.

Warto dodać, że poszkodowana w czasie wypadku miała na sobie słuchawki. Była zupełnie odcięta od rzeczywistości. Po wypadku, ruch metra w stolicy Hiszpanii na pewien czas wstrzymano.

Zapatrzona w smartfona, wpadła pod pociąg – WIDEO

Poniżej można zobaczyć nagranie z całego zajścia. Powinno być ono przestrogą dla wszystkich, którzy bez rozwagi korzystają z urządzeń mobilnych. Warto pokazać je znajomym i rodzinie – być może da komuś do myślenia.

źródło zdjęcia: wycinek obrazu z portalu YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.