Zaatakowała małe dziecko nożem. Jest już w rękach policji

zaatakowała małe dziecko

Szok w Gruzji! Kobieta na ulicy zaatakowała małe dziecko nożem! Wygląda na to, że ofiarę wybrała przypadkowo. Wszystko w obecności rodziców malucha. Próbowała zranić także drugą pociechę niewinnych przechodniów. W sieci pojawiło się nagranie z monitoringu, prezentujące skandaliczne zajście. Dziecko wylądowało w szpitalu z ranami twarzy – miało rozcięty policzek i okolice oka. Kobieta jest już w rękach policji.

Zaatakowała małe dziecko nożem

Szok w stolicy Gruzji, Tbilisi! 27 sierpnia doszło tam do przerażającego ataku na rodzinę z dziećmi. Obiektem napastniczki okazały się być właśnie najmłodsi członkowie rodziny. Najbardziej ucierpiało 3-letnie dziecko, które doznało ran twarzy – ma rozcięty policzek oraz okolice oka. Było o krok od jeszcze większej tragedii. Na szczęście w porę zareagowali rodzice, którym udało się przepędzić nożowniczkę. Ta oddaliła się od nich jak gdyby nigdy nic. Do tej pory nie są znane motywy działania kobiety.

Kobieta jest już w rękach policji, grozi jej do 10 lat więzienia

Niebezpieczna kobieta została już pochwycona przez miejscową policję. Jak podają tamtejsze media, odpowie za umyślne spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu nieletniego. Co więcej, grozić ma jej od 7 do 10 lat więzienia. Czy jest to jednakże osoba poczytalna, która po odbyciu kary nie będzie stanowiła już niebezpieczeństwa dla przypadkowych osób? To mianowicie mają wykazać badania.

Stan chłopca, jak podają lekarze z kliniki w Tbilisi, jest na szczęście zadowalający i może on opuścić szpital. Konieczny był jednak zabieg chirurgiczny twarzy. Trauma w głowie 3-latka zostanie pewnie jeszcze bardzo długo, o ile nie na zawsze.

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.