Z tą kartą w McDonald’s zjesz za darmo do końca życia. Co zrobić, żeby ją zdobyć?

z tą kartą

Z tą kartą w McDonald’s zjesz za darmo do końca życia. Mowa o legendarnej złotej karcie, na którą w popularnej na całym świecie sieciówce mogą liczyć wyjątkowe osoby. Jak jednak wejść w jej posiadanie? Czy jest to w ogóle możliwe? Wiadomo kto dysponuje złotą kartą McDonald’s lub jak to woli – „McGold Card”. Trzeba naprawdę zasłużyć, aby ją dostać.

Z tą kartą w McDonald’s zjesz za darmo do końca życia. Co zrobić, żeby ją zdobyć?

McDonald’s to miejsce, do którego wiele osób ma wielką słabość. Niemal każdy, kto przynajmniej raz się tam stołował – raz na jakiś czas odczuwa silną potrzebę zjedzenia czegoś z popularnej na całym świecie sieciówki. Choć jedzenie z „Maka” nie należy do najzdrowszych, to wiele osób potrafi uzależnić. A co gdyby była możliwość stołowania się w McDonald’s do końca życia za darmo? Jak się okazuje, taka możliwość istnieje.

Wszystko za sprawą specjalnej złotej karty. Trzeba jednak mieć na uwadze, że wejście w jej posiadanie graniczy z cudem. W swoich rękach dzierżą ją jedynie wyjątkowe osoby. Nie oznacza to jednak, że jej zdobycie jest niemożliwe. Zasady przyznawania złotych kart McDonald’s, które uprawniają do dożywotniego, darmowego jedzenia w restauracjach sieciówki, poniekąd wyjaśnia portal kobieta.gazeta.pl.

Jak zatem wejść w posiadanie takiego pięknego, złotego i niebywale wartościowego przedmiotu?

ZOBACZ TAKŻE: Mężczyzna zjadł 124 kebaby w 31 dni. Wyznał co się z nim działo pod koniec wyzwania

Złota karta McDonald’s, dzięki której do końca życia będziesz tam jadł za darmo. Tylko dla bohaterów?

Jak czytamy w serwisie kobieta.gazeta.pl – na samym początku na złotą kartę McDonald’s mogli liczyć jedynie celebryci oraz wybrane grono VIP-ów. Wymienia się, że wśród posiadaczy McGold Card znajdują się choćby Warren Buffet i Bill Gates. Nie oznacza to jednak, że nie mogą na nią liczyć przeciętne osoby.

Mianowicie, okazuje się, że w posiadaniu złotych kart McDonald’s są także lokalni bohaterowie. Przytacza się tutaj przykład mężczyzny, który w 2013 roku przerwał posiłek i rzucił się na pomoc trzem kobietom, prawdopodobnie ratując je przed porwaniem. Władze restauracji za ten heroiczny czyn przyznały Charlesowi Ramseyowi legendarną złotą kartę, dzięki której ten może już zawsze jeść za darmo w „Maku”.

Złota karta McDonald’s została też przyznana w niemieckim Hanowerze. Tam na swoje 100. urodziny otrzymała ją najwierniejsza klientka restauracji – Nadine Baum. Wygląda więc na to, że na bonifikatę może liczyć każdy, kto w oczach władz restauracji zostanie bohaterem. Zyskanie uznania nie jest jednak łatwe, co pokazuje choćby wyczyn Charlesa Ramseya.

źródło: kobieta.gazeta.pl; foto: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.