Wyzwanie zjedzenia 50 jajek zakończyło się śmiercią

wyzwanie zjedzenia 50 jajek

Wyzwanie zjedzenia 50 jajek zakończyło się śmiercią! Tej nieprawdopodobnej tragedii z pewnością można było uniknąć. Wszystko miejsce miało w Indiach, gdzie dwóch przyjaciół założyło się o to, który zje więcej jajek. Dla jednego z nich, popisy zakończyły się w najgorszy możliwy sposób. To nie pierwsza ofiara wyzwania związanego z nieprzemyślanym jedzeniem.

Wyzwanie zjedzenia 50 jajek zakończyło się śmiercią

O tym, że przeróżne zakłady mogą kończyć się źle, wie niemal każdy. Niebezpieczne stają się one zwłaszcza po spożyciu sporej ilości alkoholu. Lekkomyślne, ażeby nie powiedzieć głupie zabawy, niestety często zbierają śmiertelne żniwo. Tak było i tym razem w Indiach. Dwójka przyjaciół pokłóciła się ze sobą, co sprawiło, że nagle doszło do bardzo dziwnego wyzwania. Założyli się oni o to, kto zje więcej jajek. Szczególnie zdeterminowany w całym przedsięwzięciu był 42-latek, dla którego zdanie ostatecznie skończyło się tragicznie. Po pochłonięciu 42 jajek, Subhash Yadav po prostu osunął się na ziemię. Przewieziono go błyskawicznie do szpitala, jednakże lekarzom nie udało się uratować jego życia.

ZOBACZ TAKŻE: POLSKIE OBOZY ZAGŁADY – NIEMCY ZNÓW PROWOKUJĄ POLAKÓW?

To nie pierwszy tego typu przypadek – niepoważne wyzwania zbierają śmiertelne żniwo

Lekarze stwierdzili, że przyczyną zgonu mężczyzny było przejedzenie się właśnie jajkami. Trzeba przyznać, że to bardzo nietypowa śmierć. Całego zajścia nie chciała komentować rodzina ofiary.

Warto także dodać, że to nie pierwszy przypadek, gdy osoba ginie po wzięciu udziału w szalonym wyzwaniu jedzenia. Podobnie było z chińskim vlogerem, który transmitował challenge jedzenia trujących owadów i jaszczurek. On także nie przeżył dziwacznej próby. 

źródło zdjęcia: theaustralian.com.au

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.