Wypadek tira przewożącego wódkę – na DK 92 litry Żubrówki!

wypadek tira przewożącego wódkę

Wypadek tira przewożącego wódkę! Na drodze krajowej numer 92 doszło do zdarzenia drogowego, w wyniku którego przewrócił się pojazd ciężarowy, przewożący znaczne ilości alkoholu wysokoprocentowego. W sieci pojawiły się zdjęcia z wypadku, z których jasno wynika, że sporo towaru poszło na straty. Z naczepy na jezdnię wypadło sporo butelek popularnych w naszym kraju wódek.

Wypadek tira przewożącego wódkę na drodze krajowej numer 92

Takiego wypadku dawno nie było. Kierowcy poruszający się drogą krajową numer 92 nieopodal miejscowości Pniewy, liczyć musieli się z poważnymi utrudnieniami. Wszystko przed zdarzenie drogowe, w wyniku którego przewrócił się pojazd ciężarowy. Jak się okazało, tir przewoził ogromne ilości alkoholów wysokoprocentowych – w głównej mierze wódkę. Wiele butelek wypadło na jezdnie, rozbijając się. Jednakże, jak widać po zdjęciach z miejsca zdarzenia, sporo cennego towaru udało się także uratować. Droga przez kilka godzin była zablokowana, jednakże jak podaje portal epoznan.pl – żadna z osób biorących udział w wypadku, nie odniosła poważnych obrażeń.

ZOBACZ TAKŻE: GRETA THUNBERG W POLSCE! MŁODA SZWEDZKA AKTYWISTKA WIDZIANA BYŁA TUŻ OBOK ELEKTROWNI BEŁCHATÓW – RAZEM Z EKIPĄ FILMOWĄ. CO TO OZNACZA? CZY POLSKĘ CZEKA KRYTYKA?

Litry wysokoprocentowego alkoholu wypadły na drogę. W sieci mobilizacja do pomocy w sprzątaniu

Choć o wypadku w mediach nie mówiło się dużo – miejsce miał przed tygodniem (13.01.2020), to sieć obiegły zdjęcia z miejsca zdarzenia, które rozgrzały internautów. Wielu z nich, pół żartem, pół serio, zaproponowało pomoc w sprzątaniu porozrzucanego alkoholu. Inni żartowali, że to wymarzona akcja dla okolicznych jednostek OSP. Prawda jest jednak taka, że zdanie strażaków wcale nie należało do najłatwiejszych. Na jezdni, poza alkoholem, znalazło się sporo szkła.

O wypadku na swoim profilu w portalu Facebook poinformował Emil TV. Prowadzący tenże fanpage, niegdyś zasłynął z walki ze Strażą Miejską wystawiającą mandaty kierowcom (choćby za przekraczanie prędkości). Wszystko emitowano w stacji TVN Turbo. Tym razem popularny Pan Emil wpadł na trop nie fotoradarów, a właśnie opisywanego wyżej wypadku.

źródło zdjęć: Facebook

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.