Wypadek nastolatków w Lublinie. Jest filmik z auta, przejmujące słowa nagrywającego [WIDEO]

wypadek nastolatków w lublinie

Wypadek nastolatków w Lublinie. Nadal nie milkną echa tragicznych zdarzeń w Lublina, do których doszło w czwartkową noc. Po uderzeniu w słup na ulicy Jana Pawła II zginęły trzy młode osoby, a czwarta – jak podaje między innymi polsatnews.pl – walczy o życie w szpitalu. Teraz do sieci trafiło nagranie z wnętrza pojazdu, które miało powstać tuż przed wypadkiem. Filmik jest bardzo krótki, ale padają tam słowa przyprawiające o dreszcze. Co na niedługo przed tragedią powiedział nagrywający?

Wypadek nastolatków w Lublinie. Jest filmik z auta, przejmujące słowa nagrywającego [WIDEO]

Nadal wiele mówi się o tragicznych wydarzeniach z Lublina, które rozgrywały się w nocy w miniony czwartek. To właśnie tam na ulicy Jana Pawła II doszło do fatalnego wypadku, w którym zginęły trzy młode osoby. Czwarta osoba z pojazdu, jak podaje choćby polsatnews.pl, walczy o życie w szpitalu.

Kierowcą samochodu miał być 18-latek, który prawo jazdy miał niecały miesiąc. Według doniesień mediów, odebrał je dopiero w grudniu 2022 roku. Oprócz niego z pojeździe było dwóch 17-latków i 16-latka. Według relacji „Faktu”, kierowca samochód pożyczył od dziadka. Pojazd miał pędzić z dużą prędkością ulicami miasta, a na łuku drogi wpadł w poślizg i wjechał na pas zieleni. Chwilę później z impetem uderzył w słup. Teraz natomiast głośno jest o nagraniu z wnętrza pojazdu, które pojawiło się w sieci. Wideo można zobaczyć między innymi na Twitterze. Padają w nim przejmujące słowa nagrywającego.

ZOBACZ TAKŻE: Podwyżka cen w ZOO we Wrocławiu. Tyle za wejście zapłacimy w 2023 roku, tak drogo jeszcze nie było

„Jak umrzeć to w dzień przed Trzech Króli”

Nagranie opublikowane w sieci trwa zaledwie kilka sekund. Widać na nim, że pojazd rzeczywiście poruszał się z dużą prędkością. Najwięcej mówi się jednak o zdaniu wypowiedzianym przez nagrywającego. Chłopiec miał powiedzieć:

„Jak umrzeć to w dzień przed Trzech Króli”

Niedługo później miało dojść do zdarzenia, które zakończyło się tragicznie.

źródło: polsatnews.pl, Twitter; foto: Facebook, Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.