Wyciekły tajne dokumenty i plany Rosjan. Do tego dnia miała potrwać wojna! [FOTO]

wyciekły tajne dokumenty

Wyciekły tajne dokumenty i plany Rosjan dotyczące inwazji na Ukrainę! Fotografie przedstawiające szczegółowe plany ataku, daty, robocze mapy, zadanie bojowe oraz przeróżne tabele tajnego dowodzenia, opublikowano w sieci. Na Facebooku znaleziskiem pochwaliły się Siły Zbrojne Ukrainy, a dla szerszej publiki wszystko opublikowali także hakerzy ze znanej na całym świecie grupy Anonymus, która od początku wojny bardzo mocno daje się we znaki Rosjanom. Dzięki dokumentom wiadomo, do którego dnia miała początkowo potrwać wojna!

Wyciekły tajne dokumenty i plany Rosjan! Do tego dnia miała potrwać wojna – szokujące dane ujrzały światło dzienne [FOTO]

Sensacyjne wieści! Jak się okazuje, Siły Zbrojne Ukrainy weszły w posiadanie tajnych rosyjskich dokumentów, które zawierają cały plan inwazji, łącznie ze wszystkim bardzo istotnymi szczegółami. Dzięki nim wiadomo, jak atak miał przebiegać od początku oraz jak długo miała trwać wojna. W sieci opublikowano dokładne daty. Znaleziskiem na Facebooku pochwaliła się ukraińska armia. Jak czytamy w RMF24.pl, Operacja Połączonych Sił Zbrojnych Ukrainy napisała:

Rosjanie tracą nie tylko sprzęt i ludzi, w panice zostawiają też tajne dokumenty.

Dokumenty miały należeć do jednego z pododdziałów batalionowej grupy taktycznej 810. samodzielnej brygady piechoty morskiej Floty Czarnomorskiej Rosji – czytamy w RMF24.pl. Materiały zdobyte przez Ukraińców zawierają między innymi: tabele tajnego dowodzenia, tabele pseudonimów wywoławczych, robocze mapy i zadania bojowe, tabele sygnałów dowodzenia.

ZOBACZ TAKŻE: ROSJA ZAPŁACI RODZINOM POLEGŁYCH NA UKRAINIE. W SIECI POJAWIŁY SIĘ DOKŁADNE INFORMACJE – NA TYLE WYCENIONO TAM LUDZKIE ŻYCIE!

Wojna w planach ma trwać 15 dni – na ten dzień Rosjanie przewidzieli jej koniec!

W dokumentach pojawiły się jeszcze pewne niebywale istotne zapisy, na które warto zwrócić uwagę. Mianowicie, w RMF24.pl czytamy, że „dokumenty planowe na wojnę z Ukrainą były zatwierdzone 18 stycznia 2022 roku”.

To jednak nie koniec. Na zdobytych przez Ukraińców dokumentach pojawiły się konkretne daty. Sama „operacja” na Ukrainie miała rozpocząć się 20 lutego, a zakończyć 6 marca. Wychodzi więc na to, że wojna według planów miała potrwać około dwóch tygodni.

Wstępny plan zajęcia Ukrainy – od 20 lutego do 6 marca.

źródło: Facebook, RMF24.pl, zdjęcie: Facebook

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.