Wybuch e-papierosa w kieszeni – wszystko zarejestrowała kamera [WIDEO]

wybuch e-papierosa

Wybuch e-papierosa w kieszeni – czy to w ogóle jest możliwe? Jak pokazuje zamieszczone w sieci nagranie, jak najbardziej. Choć na wielu portalach sytuację opisano jako wybuch telefonu komórkowego, pojawiło się sprostowanie, jakoby miał to być jednak właśnie wspomniany e-papieros. Co doprowadziło do eksplozji? Tego jak na razie nie wiadomo, trudno także znaleźć jakiekolwiek informacje o zdarzeniu poza samym nagraniem. Wszyscy wyszli jednak z niego cało. Na pochwałę zasługuje także reakcja mężczyzny, który był bezpośrednio narażony na skutki wybuchu.

Wybuch e-papierosa w kieszeni – wszystko zarejestrowała kamera. Zobacz nagranie!

O wybuchach telefonów pisano już wiele. Jeszcze w zeszłym roku głośno było o sytuacji, kiedy to eksplozja telefonu miała zabić młodą dziewczynę. Ta położyła się spać z ładującym się tuż przy głowie smartfonem. Blisko dramatu było także tym razem. W sieci pojawiają się jednak sprzeczne informacje co do tego, jaki przedmiot rzeczywiście eksplodował. Choć większość nagrań sygnowana jest tytułem wskazującym na wybuch telefonu komórkowego, można odnaleźć komentarze osób z regionu gdzie doszło do zdarzenia. Według nich, wybuchł e-papieros trzymany przez mężczyznę właśnie w kieszeni spodni. Nagranie z całego zajścia można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: WIETNAM PODJĄŁ BARDZO CIEKAWY KIERUNEK W WALCE Z KORONAWIRUSEM – ZUPEŁNIE ODMIENNY OD RESZTY KRAJÓW. POSTAWIONO NA EDUKACJĘ POPRZEZ ZABAWĘ, A EFEKTY TAKICH DZIAŁAŃ MOŻNA ZOBACZYĆ KLIKAJĄC W TEN LINK

Godna pochwały reakcja mężczyzny, w którego kieszeni nastąpił wybuch

Wideo staje się coraz bardziej popularne w sieci. Według osoby, która sprostowała, że wybuchł e-papieros a nie telefon – działo się to na Dominikanie. Uwagę należy też zwrócić na zachowanie mężczyzny, który nie spanikował i zachował trzeźwy umysł. Gdy zorientował się jak poważna jest sytuacja, błyskawicznie zdjął spodnie, nie ryzykując poparzeń podczas wyciągania urządzenia nagą dłonią.

Jak widać na nagraniu, nie wszyscy jednak zrozumieli logikę takiego działania. Świadczy o tym śmiech kobiet uchwycony na materiale wideo. Zamiast niego powinny pojawić się jednak brawa za trzeźwą reakcję. Dzięki niej, nikt poważnie nie ucierpiał.

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.