Wstrząsające fakty w sprawie morderstwa 13-latki! Wyciekły fragmenty rozmów!

Wstrząsające fakty w sprawie

Wstrząsające fakty w sprawie morderstwa 13-letniej Patrycji wychodzą na jaw. Okazuje się, że Kacper Ś. miał już dawno planować morderstwo swojej dziewczyny, a dowodem na to są wiadomości, które wypłynęły od znajomych 15-latka!

Wstrząsające fakty w sprawie morderstwa 13-latki, wychodzą na jaw kilka dni po zabójstwie Patrycji ze Śląska. Media dotarły do nowych wiadomości na temat Kacpra Ś. który pozbawił swoją dziewczynę życia. Przypomnijmy, że dziewczyna zaginęła 12 stycznia. W poszukiwaniach nastolatki brała udział rodzina oraz znajomi, a w tym 15-Letni Kacper. Chłopak ostatecznie przyznał się do popełnienia zabójstwa i wskazał miejsce ukrycia zwłok. Co więcej, nastolatek nie będzie sądzony, jako dorosły, ponieważ do przestępstwa doszło dzień przed jego 15. urodzinami.

Zobaczcie: Morderstwo 13-latki – podejrzanemu 15-latkowi grozi jedynie poprawczak

Teraz na jaw wychodzi coraz więcej informacji i jak się okazuje, nastolatek już wcześniej mówił swoim znajomym, o morderstwie.

Wstrząsające fakty w sprawie morderstwa 13-latki wychodzą na jaw!

Wstrząsające fakty w sprawie morderstwa zaczęły wychodzić na jaw, kiedy śledczy bliżej przyjrzeli się całej sprawie. Kolega 15-latka miał zeznać, że już wcześniej słyszał od Kacpra o planach zabójstwa. Nieletni jakiś czas temu pokazywał mu miejsce w Piekarach Śląskich, mówiąc, że jest idealne do ukrycia zwłok. Dodajmy, że to właśnie tam znaleziono ciało Patrycji, która jak się okazuje była w ciąży.

Byłem z nim kiedyś na dworze i on powiedział, że jak Pati będzie w ciąży, to chce ją zaj…ć. Jakiś miesiąc później poszliśmy za Kaufland i tam był ten las i staliśmy przy tych barierkach, on gadał, że tam jest idealne miejsce na schowanie ciała- czytamy w Fakcie.

Również reporterzy Uwagi! dowiedzieli się, że koleżanka Patrycji otrzymała fragmenty rozmów, z których jasno wynika, że Kacper Ś. już wcześniej myślał o jej zabójstwie:

Opisał, co planował już cztery miesiące temu. Pisał, że gdyby się okazało, że ona będzie w ciąży przed „16”, to ją zabije. Dokładnie opisał nawet miejsce, gdzie to zrobi, które pokrywa się z miejscem odnalezienia ciała Patrycji- powiedziała dziennikarzom znajoma ofiary.

Rodzice 15-latka nie mogą uwierzyć w to, że ich syn dopuścił się tak wstrząsającego czynu. Jak podkreślali, nic nie wskazywało na to, że mogłoby dość do zabójstwa. Tym bardziej zaskakujące są wstrząsające fakty, które wychodzą teraz na światło dzienne.

Te treści będą analizowane. Na razie nie wiemy, kiedy powstały i czy są wiarygodne- mówił jeden ze śledczych w rozmowie z Faktem.

Źródło: Onet.pl, Fakt.pl, YouTube.