Wrocław: 17-latek ugodził nożem pielęgniarkę! Jest poszukiwany

polacy zaczynają otrzymywać

Wrocław: 17-latek ugodził nożem pielęgniarkę! Późnym wieczorem w środę, w szpitalu przy ulicy Chałubińskiego we Wrocławiu doszło do popełnienia okropnego czynu. Podczas obchodu i podawania leków, jeden z pacjentów zaatakował pielęgniarkę nożem. Natychmiast została udzielona pomoc, jednak chłopak uciekł i jest poszukiwany.

Wrocław życie pielęgniarki było zagrożone

Do wypadku doszło późnym wieczorem, kiedy trwał obchód sal. Pacjenci wtedy dostają swoje leki. Na oddziale w Klinice Pediatrii i Chorób Infekcyjnych przebywał 17-letni Krystian. Sytuacja jest bardzo poważna, gdyż jak podaje Pani Monika Kowalska, rzeczniczka Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego, pacjent zadał 3 ciosy nożem. Zaatakował pracującą w szpitalu pielęgniarkę trafiając w jej plecy.

Ze względu na szybko otrzymaną pomoc, pielęgniarka trafiła do szpitala na ulicy Borowskiej. Następnie lekarze przeprowadzili operację, dzięki której stan pacjentki jest stabilny. Niestety doszło do tragedii i takie sytuacje mają miejsce w placówkach ratujących ludzkie życie.

Wrocław: 17-latek nożownik

Niepokojący jest fakt, iż nożownik uciekł ze szpitala i jest poszukiwany. Mieszkaniec Strzegomia. Policja udostępniła jego zdjęcie. Według nieoficjalnych ustaleń, trafił do szpitala po zażyciu substancji chemicznej. Dlatego każdy, kto go zobaczy lub wie, gdzie aktualnie się znajduje, może zadzwonić do Komisariatu Policji Wrocław-Śródmieście pod numerem telefonu: 71 340 43 58, 71 322 22 17 lub o kontakt z najbliższą jednostką: 112, 997.

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.