Kobieta twierdzi, że odbyła podróż w czasie – była w 6000 roku i ma na to dowody! [WIDEO]

odbyła podróż w czasie

Chloe twierdzi, że pracując w Narodowym Laboratorium Finlandzkim odbyła podróż w czasie. Kobieta zdradziła, że przeniesiono ją do 6000 roku. Dokładnie opisała, jak będzie wyglądał wtedy świat, a na potwierdzenie swoich słów pokazała coś wyjątkowego. 

Kobieta twierdzi, że odbyła podróż w czasie

Kobieta w 1956 roku rozpoczęła pracę w Narodowym Laboratorium Finlandzkim. Z jej opowiadań wynika, że celem wykonywanych tam badań miało być poprawienie komfortu życia ludzi. Zdradziła, że laboratorium składało się z dwóch części, a do jednej z nich wstęp mieli tylko nieliczni. To właśnie tam pracowano nad rakietą, która miała zniszczyć asteroidę zbliżającą się do Ziemi. W innym zaś pomieszczeniu trwały badania nad statkiem podwodnym dla wojska, a w kolejnym budowano… maszynę do podróży w czasie. Machina rzekomo potrafiła przenosić ludzi jedynie w przyszłość, a jej rozmiary były ogromne. Kobieta twierdzi, że dokładnie 3 sierpnia 1966 roku odbyła podróż w czasie. Wyznała, że wówczas usiadła na krześle znajdującym się w maszynie. Została do niego przytwierdzona, a następnie włożono jej na głowę „metalową tubę”. Po chwili poczuła niezwykle dziwne uczucie, straciła przytomność i obudziła się… w 6000 roku.

ZOBACZ TAKŻE: JACKOWSKI PRZEPOWIEDZIAŁ PRZYSZŁOŚĆ MORAWIECKIEMU! WIZJA JASNOWIDZA Z CZŁUCHOWA NIE NAPAWA OPTYMIZMEM…

Świat w 6000 roku

Kobieta dokładnie opowiedziała co zobaczyła, kiedy odbyła podróż w czasie:

Nie było dróg i torów. Ludzie poruszali się już tylko w powietrzu. Podłoże było porośnięte zieloną trawą i kwiatami. Z wieżowców wyrastały drzewa. Najciekawsze jest jednak to, że widziane przeze mnie rośliny nie przypominają tych, które znamy. Były efektem inżynierii genetycznej. Spotkałam wiele zwierząt. Wszędzie chodziły koty i lisy. Widziałam węże i owady. (…) Wieżowce powstaną z nietypowego metalu, którego w XXI wieku jeszcze nie znamy. Wszystko będzie na prąd. Gaz i inne paliwa przestaną być wykorzystywane, aby nie zanieczyszczać planety. W 2300 roku nie będzie takiego zawodu jak policjant. W momencie narodzin każdemu człowiekowi zostanie wszczepiony chip. Każde przestępstwo zostanie ujawnione w zaledwie kilka sekund

Ponadto z jej historii wynika, że w 4529 roku naukowcom uda się przywrócić dinozaury do życia. Mają one mieszkać w specjalnie przygotowanych ogrodach zoologicznych. Co więcej, Chloe chcąc udowodnić, że odbyła podróż w czasie pokazała roślinę, którą jak twierdzi, udało jej się zerwać będąc w przyszłości. Ma to być ulubiona przekąska żyjących wtedy stworzeń.

odbyła podróż w czasie

Wywiad z kobietą, która odbyła podróż w czasie znajdziecie poniżej:

 

źródło: youtube.com, popularne.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.