Wizja Jackowskiego sprawdziła się w 100%. Tym razem się nie mylił

wizja jackowskiego sprawdziła się

Wizja Jackowskiego sprawdziła się w 100%. Tym razem najpopularniejszy polski jasnowidz się nie mylił. O wszystkim opowiedział podczas jednej z niedawnych transmisji na żywo w serwisie YouTube. To właśnie za pośrednictwem tego portalu Krzysztof Jackowski rozmawia ze swoimi widzami oraz dzieli się z nimi najnowszymi przepowiedniami i wizjami. O co chodziło tym razem? Jackowski trafił w „dziesiątkę”. Szczegóły poniżej.

Wizja Jackowskiego sprawdziła się w 100%. Tym razem się nie mylił, o wszystkim opowiedział ze szczegółami

Krzysztof Jackowski to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych jasnowidzów. Swoimi przepowiedniami chętnie dzieli się za pośrednictwem serwisu YouTube, gdzie prowadzi transmisje na żywo i czasami odpowiada na pytania widzów. Niedawno podczas takiego seansu podzielił się bardzo ciekawą sytuacją, w której jego przeczucie sprawdziło się w 100% i dzięki temu pomógł jednemu z fanów.

Wszystko miało miejsce zaledwie kilka dni temu. Jasnowidz pokazał e-maila, jakiego otrzymał pod koniec stycznia. Wiadomość pochodziła od jednego z oglądających, który zwrócił się do Jackowskiego o pomoc. Opisał on tam przykre sytuacje, jakich niedawno doświadczył. Jedna z nich dotyczyła zgubienia ważnych dokumentów. Autor wiadomości chciał się upewnić, czy dokumenty mogą znajdować się w jego okolicy. Jackowski zdradził, że już czytając e-maila doznał pewnego przeczucia. Podczas transmisji jasnowidz opowiadał:

Ja w czasie wizji poczułem, że te dokumenty są w dobrze jemu znanym miejscu, czyli tam, gdzie mieszka. W pomieszczeniu gospodarczym.

Krzysztof Jackowski postanowił odpisać widzowi. Udzielił mu rady, oraz wskazał konkretne miejsce, gdzie powinien poszukać zaginionych papierów.

Szanowny panie, mam poczucie, że pan te dokumenty w oprawce ma położone gdzieś w garażu, albo jest to pomieszczenie gospodarcze. Te dokumenty nie zostały zgubione na terenie otwartym. To leży w pomieszczeniu gospodarczym i mam poczucie, że nie jest to dla pana obce miejsce. Proszę na okoliczności mojego poczucia przeszukać takie miejsca.

ZOBACZ TAKŻE: Kaufland płaci pieniądze za stanie w kolejce! Niewielu o tym wie

Zguba znajdowała się dokładnie w tym miejscu, które wskazał jasnowidz

Jak się okazało – jasnowidz trafił w sam punkt. Niedługo później otrzymał wiadomość od mężczyzny, który zdradził, że dokumenty rzeczywiście znajdowały się w miejscu wskazywanym przez Jackowskiego.

Najpopularniejszy polski jasnowidz mówił jeszcze:

Gdy czytam maila, następuje poczucie. Ja poczułem.

źródło: o2.pl, YouTube; foto: zrzut ekranu YouTube