Wieloryb oddaje kobiecie telefon! Zobacz nagranie!

Wieloryb oddaje kobiecie telefon! Dzięki temu zdarzeniu, na kamerze udało się zarejestrować niesamowite obrazki. Media od wczoraj informują o tym, jakoby kobieta opuściła telefon do oceanu. Oddał go jej zaraz… wieloryb beluga! Cała sytuacja wydaje się nieprawdopodobna, jednak wszystko zostało sfilmowane.

Niezwykle inteligentne zwierzęta

O tym gatunku wieloryba, głośno zrobiło się w Norwegii już jakiś czas temu. Tamtejsi rybacy, natknęli się zwierzę, które podpłynęło bardzo blisko ich łodzi. Uwagę mężczyzn przykuło coś bardzo niespodziewanego.

Wieloryb miał na sobie specjalną uprząż. Mało tego – widniał na niej napis „Wyposażenie St. Petersburg”. Sprawa wzburzyła miejscowe społeczeństwo. Eksperci natychmiast potwierdzili, że żadne z państw Skandynawskich, w tym Dania i Norwegia, nie stosują tego rodzaju sprzętu na wielorybach w celach badawczych.

Rosyjska uprząż wzbudziła podejrzenia. Podobnie z przyjacielskim, odważnym zachowaniem ssaka. Pojawiły się nawet spekulacje, że wieloryb był szkolony przez rosyjską marynarkę wojenną do celów szpiegowania. Ostatecznie jednak, sprawa nie znalazła oficjalnego potwierdzenia.

Wieloryb oddaje kobiecie telefon

Nie minęło wiele czasu, a wieloryb beluga znów jest na ustach społeczeństwa! Przed kilkoma dniami doszło do pewnego zdarzenia. Isa Opdahl przebywała na łodzi, w kieszeni trzymała natomiast swój telefon. Nagle doszło do wypadku – młoda kobieta poślizgnęła się i wypadła za burtę wprost do oceanu.

Na szczęście bezpiecznie wróciła na pokład. Okazało się jednak, że ogrom morskich wód pochłonął jej telefon. Pogodzona z losem swojego urządzenia, dostrzegła coś nadzwyczajnego. W roli głównej po raz kolejny wystąpił wieloryb.

Zwierzę trzymało telefon w ustach – zobacz nagranie!

Wieloryb odważnie zbliżał się do łodzi, trzymając coś w ustach. Jak się okazało – był to telefon poszkodowanej. Ssak podpłynął wystarczająco blisko, aby kobieta mogła przejąć od niego swoje urządzenie. Wyglądało to tak, jakby istota morska wręcz podała jej zgubioną rzecz.

Na szczęście wszystko udało się nagrać – bo zapewne mało kto uwierzyłby w taki obrót spraw. Film zyskuje coraz większą popularność w sieci, a internauci są zachwyceni inteligencją oraz obyciem zwierzęcia.

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.