Wielka wpadka w „Magii nagości”. Uczestnik zobaczył w kabinie…

Magia nagości

Wielka wpadka w „Magii nagości”. Popularny już niemal na całym świecie program nie przestaje zaskakiwać. Od niedawna widzowie w naszym kraju mogą oglądać też polską wersję budzącego wielkie kontrowersje show. Niedawno na planie „Magii nagości” stało się coś bezprecedensowego. Uczestnika programu wyraźnie zamurowało, a wszystko przez to, co – a raczej kogo – zobaczył w kabinie, gdy jego oczom ukazała się twarz jednego z kandydatów. Tego kompletnie nikt się nie spodziewał. Szczegóły poniżej.

Wielka wpadka w „Magii nagości”. Uczestnik zobaczył w kabinie znajomą twarz. Wiadomo na kogo trafił

„Magia nagości” to program, który sławę zdobył już niemal na całym świecie. Wszystko przez wielkie kontrowersje, które są jego nieodzowną częścią. Nie wszystkim podoba się bowiem formuła i cały zamysł telewizyjnego show. Przypomnijmy – chodzi w nim o dobór partnera jedynie na podstawie jego nagiego ciała. Uczestnik wybiera spośród kilku osób, których ciała stopniowo się odsłaniają. W trakcie kolejnych etapów odrzucane są kolejni kandydaci. Dopiero na sam koniec poznaje się twarz poszczególnych osób.

Program „Magia nagości” doczekał się też polskiej wersji. Jak łatwo się domyślić, spotkała się ona z różnorakim przyjęciem. Udało się jednak tutaj uniknąć takich wpadek, jaka niedawno miała miejsce choćby w brytyjskiej edycji show. Mianowicie, jak się okazało – uczestnik, który wybierał spośród kandydatów zamkniętych w specjalnych kabinach, trafił tam na… swojego kolegę z pracy. Jaka była jego reakcja, gdy uzmysłowił sobie kogo widzi przed sobą?

ZOBACZ TAKŻE: Wybuch ciekłego azotu podczas naukowego eksperymentu na festynie. Wielu rannych [WIDEO]

Uczestnik „Magii nagości” w jednym z kandydatów rozpoznał kolegę z pracy. Wymowna reakcja

Biorący udział w programie Jack bardzo mocno się zdziwił, gdy zobaczył twarz jednego z kandydatów do pójścia na randkę. Okazało się bowiem, że stał przed nim pozbawiony ubrań kolega z pracy. Uczestnik „Magii nagości” nie mógł powstrzymać śmiechu. Poinformował też prowadzącą, że jeden z uczestników jest mu doskonale znany.

Całą sytuacją opisał portal o2.pl. Czytamy tam, że obaj mężczyźni podeszli do sprawy z poczuciem humoru. Okazało się, że zarówno jeden jak i drugi mężczyzna są performerami w Londynie. Nie przypuszczali jednak, że spotkają się tego typu okolicznościach w budzącym kontrowersje telewizyjnym show.

źródło: o2.pl, Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.