Wielka awantura między Parkiem i Don Kasjo! W ruch poszły szklanki [WIDEO]

wielka awantura między parkiem i don kasjo

Wielka awantura między Parkiem a Don Kasjo! Emocje przed zbliżającą się jubileuszową galą FAME MMA 10 wciąż rosną. Dziś na kanale FAME MMA w portalu YouTube odbył się program, w którym twarzą w twarz spotkali się Norman Parke i Kasjusz Życiński – obaj panowie zmierzą się w walce wieczoru wydarzenia, które odbędzie się w najbliższą sobotę. Między nimi nie brakuje tak zwanej złej krwi, o czym mogli przekonać się widzowie F2F. W ruch poszły szklanki, nie zabrakło też mocnych słów i przepychanek. Interweniować musiała ochrona. W dalszej części tekstu zobaczycie wideo z całym zajściem!

Wielka awantura między Parkiem i Don Kasjo! W ruch poszły szklanki [WIDEO]

Jubileuszowa gala FAME MMA 10 już w najbliższą sobotę. To wydarzenie od pewnego czasu stało się niebywale popularne – między innymi z uwagi na to, że w walkach w klatce udział biorą osoby znane z Internetu i nie tylko. Tym razem na wydarzeniu zwalczy również zawodowiec z przeszłością w UFC i KSW, czyli Norman Parke z Irlandii Północnej. Jego rywalem będzie Kasjusz „Don Kasjo” Życiński, znany między innymi z występów w Warsaw Shore. Rywalizacja obu panów odbędzie się na zasadach bokserskich. Nieznacznym faworytem bukmacherów jest zawodowiec z Irlandii Północnej.

Dziś na kanale FAME MMA w portalu YouTube, odbyła się transmisja zatytułowana F2F, w której na przeciwko siebie siadają dwaj zawodnicy, konfrontują się słownie i odbierają telefony od widzów. W pewnym momencie program wymknął się jednak spod kontroli, a w ruch poszły szklanki. Wszystko można zobaczyć poniżej (uwaga, nagranie zawiera wulgaryzmy):

ZOBACZ TAKŻE: OBOSTRZENIA POLUZOWANE SZYBCIEJ! CO I KIEDY SIĘ OTWIERA? ZOBACZ NAJNOWSZE WIEŚCI!

Gala FAME MMA 10 już w najbliższą sobotę

Po ogromnym zamieszaniu, które widać powyżej, program na pewien czas postanowiono przerwać. Wkrótce jednak transmisję wznowiono, a nieco spokojniejsi zawodnicy znów usiedli na przeciwko siebie. Całość F2F z Normanem Parkiem i Don Kasjo można zobaczyć poniżej, natomiast sama gala FAME MMA 10 odbędzie się już w najbliższą sobotę. Transmisja rozpocznie się od godziny 19:30.

źródło: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.