Wideo z UFO prawdziwe? Wojsko USA potwierdza! [WIDEO]

nagrania z ufo

Wideo z UFO prawdziwe? Marynarka Wojenna USA potwierdza realność nagrań, dodając przy tym, że nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego! Chodzi o materiały, na których widać spotkania samolotów amerykańskiej armii z bliżej niezidentyfikowanymi obiektami. Tamtejsze wojsko nazywa je „niewyjaśnionymi zjawiskami lotniczymi”. Obiekty na które natrafili żołnierze, wykonują ruchy, których nie jest w stanie zapewnić znana jak dotąd technologia. 

Wideo z UFO prawdziwe? Wojsko USA potwierdza!

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się trzy bardzo tajemnicze nagrania. Okazuje się, że są własnością amerykańskiej Marynarki Wojennej. Wierzący w pozaziemską cywilizację uważają, że to kolejny dowód na istnienie życia pozaziemskiego. A to dlatego, że w filmach widać niezidentyfikowane obiekty, które bardzo dziwnie się zachowują. Co więcej – nawet wojsko nie jest w stanie wyjaśnić, z czym miało do czynienia. Wspomniane obiekty wykonywały manewry, na które nie pozwala nawet najbardziej zaawansowana znana ludzkości technologia. Co ciekawe, materiały które wyciekły, nigdy nie miały ujrzeć światła dziennego. Mimo to, zastępca szefa Marynarki Wojennej USA ds. operacji informacyjnych, Joseph Gradisher przyznał, że filmy są autentyczne.

ZOBACZ TAKŻE: USA JEST NIEMAL PRZEKONANE – ZA ATAK NA RAFINERIE W ARABII SAUDYJSKIEJ ODPOWIADA IRAN

Wojsko nie wie z czym miało do czynienia

Oficjalne komunikaty wojska zapewniają, że nie ma dowodów na to, iż obiekty były „obcego” pochodzenia. Jednakże nie wiadomo jak dotąd, czym innym mogły one być. Porażająca jest szybkość zarejestrowanego na kamerach obiektu. Właśnie między innymi takich cech mają nie posiadać maszyny lotnicze znane na naszej planecie.

Tym, że nagrania pojawiły się w sieci, nie jest zachwycony Pentagon. Amerykańskie władze mają jednak świadomość, że już zbyt późno, aby podjąć próbę usunięcia materiałów z sieci. Te z kolei osiągnęły wielką popularność, nie tylko w samych Stanach Zjednoczonych. Za ich udostępnienie odpowiadał między innymi znany New York Times a także To The Stars Academy od Arts & Science. Ta druga instytucja zrzesza przykładowo byłych oficerów, celebrytów oraz naukowców – ci z kolei promują dochodzenia w sprawach UFO oraz innych tajnych operacji i tajemnic naukowych.

źródło zdjęć: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.