W Holandii się nie pieszczą – policjant, pałka i młoda dziewczyna [WIDEO]

W Holandii się nie pieszczą

W Holandii się nie pieszczą! W sieci pojawiło się nagranie, które pokazuje jak policjant radzi sobie z młodą dziewczyną stawiającą opór. Funkcjonariusz nie przebiera w środkach, a w końcu postanawia ostudzić zapędy zatrzymanej i osoby która wszystko nagrywa za pomocą… pałki. W sieci zawrzało, a zdania ludzi na temat zachowania policjanta są podzielone. Czy postąpił słusznie? Poniżej nagranie!

W Holandii się nie pieszczą! Bardzo zdecydowana interwencja policjanta wobec młodej dziewczyny

Z pewnością wielu pamięta nagranie z Holandii, gdzie policjanci nie mogli – mimo dużej przewagi liczebnej – poradzić sobie z jedną osobą. Co ciekawe, wtedy w rolach głównych występowali Polacy. Wtedy aż siedmiu policjantów miało problemy, aby obezwładnić właśnie osobę pochodzącą z Polski. Czyżby tamtejsi funkcjonariusze wzięli sobie to do serca i zmienili podejście? Na to wygląda. Zobaczcie nagranie, które wśród internautów wywołało falę komentarzy:

Nagranie budzi kontrowersje – czy reakcja policjanta była odpowiednia?

W sieci po publikacji nagrania, pojawiła się lawina komentarzy – czy funkcjonariusz nie przesadził? Co prawda dziewczyna stawiała opór, ale zdaje się, że mimo to policjant nie do końca wiedział, jak rzeczywiście powinien poprawnie się zachować. W pewnym momencie wyjął pałkę i zaczął okładać zarówno młodą kobietą, jak i osobę nagrywającą jego interwencję.

Inni z kolei są zdania, że właśnie tak powinno ostudzać się zapędy osób, które stawiają opór i przeszkadzają w wykonywaniu czynności. Na myśl jednakże po raz kolejny przychodzi nagranie z Lublina, gdzie polscy policjanci wzorowo uporali się z grupą, która wywierała na nich presję i dopuściła się napaści podczas interwencji. A wy co sądzicie o powyższym nagraniu?

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.