Vega razem z policją zapraszają Magdalenę Kralkę na premierę filmu

Vega

Patryk Vega razem z policją zaprosili Magdalenę Kralkę na premierę filmu „Bad Boy”. Warto przypomnieć, że Kralka jest poszukiwana listem gończym i czerwoną notą Interpolu, która była szefową gangu kiboli Cracovii. Ponadto kobieta podejrzana jest o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą oraz handel narkotykami. Policja opublikowała również specjalny bilet lotniczy dla Magdaleny w jedną stronę – prosto do więzienia.

Vega prosi policję o zatrzymanie Kralki na bankiecie po premierze filmu

Patryk Vega opublikował na swoim oficjalnym profilu film, w którym oficjalnie zaprasza Magdalenę Kralkę na premierę swojego nowego filmu „Bad Boy”, która odbędzie się już 21 lutego. Należy wspomnieć, że kobieta jest poszukiwana listem gończym oraz czerwoną notą Interpolu za kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą i handel narkotykami. Była szefową gangu kiboli Cracovii. Reżyser w swoim filmie przedstawia świat piłki nożnej powiązany z mafią, ustawianiem meczów oraz agresją. Vega w swoim wideo powiedział:

Zwracam się z uprzejmą prośbą do polskiej policji. Jak wiecie, staram się sprowadzić Magdalenę Kralkę na premierę filmu „Bad Boy”. Mam prośbę, nie wrzucajcie granatów hukowych do sali kinowej, tylko zawińcie Magdę dopiero na bankiecie po filmie, jak już będzie znieczulona przez Grosika i Peszkina.

Cały film można zobaczyć poniżej:

Policja również nagrała film dla poszukiwanej Magdaleny

Policja również nagrała film, w którym zapraszają Magdalenę Kralkę. Występujący w wideo insp. Mariusz Ciarka mówi, że zapewniono jej bilet lotniczy:

.

POLICJA OPUBLIKOWAŁA LISTĘ OSÓB, KTÓRE DOSTANĄ „DARMOWE BILETY”

Jak informuje policjant:

Mamy nadzieję, że Magdalena Kralka film obejrzy. My z naszej strony wysłaliśmy zaproszenie, przygotowaliśmy bilet lotniczy, no i gwarantujemy powrót do kraju w pięknym, wojskowym samolocie z przystojnymi chłopakami z wydziału konwojowego i naszymi kontrterrorystami. Przygotowano już biżuterię. To piękne bransoletki. Tylko czekamy z otwartymi ramionami, aby już tu w Polsce przywitać. Służba więzienna również przyłączyła się do nas i zagwarantowała piękny pokój z widokiem na morze w luksusowych warunkach z 24-godzinną ochroną, każdy dzień w roku.

Cały film można obejrzeć poniżej:

 

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.