Uzbrojeni Rosjanie włamali się na posiadłość. Reakcja starszego małżeństwa hitem [WIDEO]

uzbrojeni rosjanie

Uzbrojeni Rosjanie włamali się na prywatną posiadłość. Jak się okazało – zamieszkaną przez dwoje starszych osób. Reakcja domowników na wtargnięcie Rosjan jest hitem w sieci. Materiał wideo obiegł już cały świat i stał się kolejnym symbolem nieudolności najeźdźców, o czym tak wiele w ostatnim czasie się mówi. Jak czytamy w o2.pl, do opisywanego zdarzenia doszło w Wozniesieńsku w południowej Ukrainie. Rosyjscy żołnierze zostali przepędzeni z terenu domu niczym złodzieje. Wideo znajdziecie w dalszej części tekstu.

Uzbrojeni Rosjanie włamali się na prywatną posiadłość. Reakcja starszego małżeństwa hitem sieci. Obronili swój dom przed najeźdźcami! [WIDEO]

Jak dotąd podczas trwającej wojny na Ukrainie, rosyjskie wojsko nie zbiera zbyt dobrych opinii. Wiele mówi się o potężnej klęsce rosyjskiej armii, a sama inwazja miała podobno przebiegać zupełnie inaczej. Ukraińcy dzielnie bronią swojego kraju i nie pozwalają, aby ten przeszedł w ręce agresora. W sieci pojawiają się ponadto coraz to nowsze nagrania, które zwyczajnie kompromitują rosyjskie wojsko. O niepowodzeniach tamtejszej armii już po kilkunastu dniach wojny można napisać książkę. Wiele poświęciło się choćby tematowi zestrzelenia własnego myśliwca czy wzajemnej wymianie ognia dwóch rosyjskich jednostek. To jednak nie koniec. Okazuje się bowiem, że głodni rosyjscy żołnierze zaczynają okradać Ukraińców.

Prawdopodobnie właśnie w tym celu, czwórka uzbrojonych Rosjan włamała się na prywatną posesję starszego małżeństwa z Wozniesieńska (obwód mikołajowski) na wschodzie Ukrainy. Reakcja miejscowych okazała się jednak wspaniała. Mianowicie, Rosjanie zostali przepędzeni, a gdyby tego było mało – wszystko zarejestrowały kamery. Nagranie można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: COCA-COLA WYCOFANA Z ROSJI! LUDZIE W ISTNYM SZALE. W TAKIEJ CENIE SPRZEDAJĄ OSTATNIE PUSZKI I BUTELKI Z ULUBIONYM NAPOJEM!

„To nasza ziemia, nasze jedzenie, nasze papierosy. Niczego nie rozdamy!”

W o2.pl można przeczytać o dialogu, jaki wywiązał się pomiędzy wojskowymi a mieszkańcami posesji. Rosjanie byli w wyraźnym szoku, że starsze małżeństwo się ich nie wystraszyło. Najwięcej uwagi zwraca się jednak kobiecie, która do wrogiego wojska krzyczała:

Kim jesteś? Skąd tu się wziąłeś? To nasza ziemia, nasze jedzenie, nasze papierosy. Niczego nie rozdamy!

Po wszystkim żołnierze zostali zwyczajnie wyrzuceni za bramę posesji.

źródło: o2.pl, Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.