Urodziła dziecko na imprezie. Synek 19-latki ma dożywotni darmowy wstęp do klubu

urodziła dziecko na imprezie

Urodziła dziecko na imprezie! 19-latka do białego rana bawiła się w klubie we francuskiej Tuluzie. Nagle poczuła ból w brzuchu – na świat postanowił przyjść jej synek. Poród odebrać musieli pracownicy dyskoteki. Niesamowite narodziny poruszyły światowe media na całym globie. Gestem wykazali się także właściciele O’Club, gdzie doszło do niezwykłego porodu. Malutki chłopiec będzie miał dożywotni darmowy wstęp na imprezy, które się tam odbywają. 

Urodziła dziecko na imprezie! 19-latka w zaawansowanej ciąży poszła do klubu

Ta sytuacja budzi niezwykle mieszane uczucia. Ludziom nie podoba się fakt, że zaledwie 19-letnia dziewczyna w zaawansowanej ciąży udała się na dyskotekę. Co prawda pojawiają się zapewnienia, że ciężarna nastolatka nie piła alkoholu i poszła tam za namową znajomych tylko po to, aby potańczyć. Rzekomo chciała odciąć się od codzienności ze względu na pewne problemy osobiste. Nie spodziewała się pewnie jednak, że właśnie w taki sposób zakończy swój udział w dyskotece. Klub był już niemal pusty, gdyż dochodziła godzina szósta nad ranem. Wtem jeden z pracowników zobaczył leżącą na podłodze kobietę. Okazało się, że jest ona w ciąży i właśnie rozpoczął się poród.

ZOBACZ TAKŻE: WZRUSZAJĄCE CHWILE NA POGRZEBIE MŁODEGO CHŁOPCA KTÓRY BYŁ FANEM MOTORYZACJI. POŻEGNAŁO GO PONAD 2 TYSIĄCE SPORTOWYCH POJAZDÓW

Poród odebrali pracownicy klubu. Gest w stronę noworodka

Poród przebiegł natychmiastowo – do ciężarnej nie zdążyła nawet przyjechać karetka. Przy wszystkim pomagali pracownicy klubu, których przez telefon instruowało pogotowie. 

Władze klubu wpadły na pomysł, aby urodzone u niech dziecko nagrodzić. Tym sposobem otrzymało one dożywotni darmowy wstęp na imprezy organizowane we francuskim O’Club. Pod warunkiem, że miejsce to będzie jeszcze funkcjonować, gdy maluch osiągnie pełnoletniość.

źródło zdjęcia: toulouse-visit.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.