Ukrainka stanęła przed twarzą rosyjskiego żołnierza – wstrząsający dialog [WIDEO]

Ukrainka rozmawia z rosyjskim żołnierzem

W sieci pojawiają się kolejne nagrania obrazujące wydarzenia mające miejsce na Ukrainie. W ostatnim czasie opublikowano film, na którym Ukrainka zdecydowała się podejść do rosyjskiego żołnierza i w mocnych słowach powiedzieć, co czeka wrogich żołnierzy. Wstrząsający dialog obiegł dziś cały świat.

ZOBACZ TAKŻE: HAKERSKA GRUPA ANONYMOUS WYPOWIEDZIAŁA CYBERWOJNĘ ROSJI – DOSZŁO DO LICZNYCH ATAKÓW!

Rozmowa Ukrainki i rosyjskiego żołnierza

24 lutego Ukraina została zaatakowana przez rosyjskie wojska. Waleczni Ukraińcy zacięcie bronią swojego kraju, a w sieci mnożą się nagrania obrazujące wojnę.

Na jednej z ulic Geniczeska pewna kobieta postanowiła podejść do uzbrojonego rosyjskiego żołnierza i twarzą w twarz zmierzyć się z wrogiem. Kobieta odważnie i dumnie stanęła przed mężczyzną pytając, po co przyszedł na Ukrainę. Żołnierz ze spokojem odpowiedział, by ta udała się do domu, a on jedynie wykonuje rozkazy i nie jest to od niego zależne.

Ukrainka wówczas zasugerowała żołnierzowi, że rosyjskie wojska polegną. Ponadto wręczyła mężczyźnie nasiona słonecznika.

„Weźcie te nasiona słonecznika i schowajcie do swoich kieszeni. Przynajmniej, kiedy wszyscy polegniecie, to wyrosną kwiaty” – powiedziała kobieta.

Dialogu Ukrainki z rosyjskim żołnierzem możecie posłuchać na poniższych nagraniach:

Warto podkreślić, że agresja Rosji spotkała się z ogromnym sprzeciwem ze strony cywilów z Ukrainy. Ruch na granicy polsko-ukraińskiej przebiega w dwie strony. Liczne grono Ukraińców przebywających w Polsce postanowiło wrócić do ojczyzny, by walczyć o wolność swojego kraju. Polska natomiast jest w stałej gotowości do przyjęcia uchodźców.

 

źródło: twitter.com, o2.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.