Ukrainka napadła na bank w Przemyślu. Do akcji wkroczyła 91-letnia kobieta, jest nagranie! [WIDEO]

ukrainka napadła na bank

Ukrainka napadła na bank w Przemyślu! Dramatyczne wydarzenia w jednym z tamtejszych banków miały miejsce 6 grudnia. 25-letnia obywatelka Ukrainy z rosyjskim paszportem, ale posiadająca też polski PESEL, zażądała gotówki od pracownic placówki. Miała przy sobie nóż. W pewnym momencie została jednak zaatakowana kulą ortopedyczną przed 91-letnią seniorkę – klientkę banku. Dzięki temu napastniczkę udało się obezwładnić. Znanych jest już więcej szczegółów sprawy. W sieci pojawiło się też nagranie, które zobaczycie poniżej.

Ukrainka napadła na bank w Przemyślu. Do akcji wkroczyła 91-letnia kobieta, jest nagranie! [WIDEO]

Bardzo niebezpieczne sceny rozegrały się w jednym z banków w Przemyślu. To właśnie tam 6 grudnia doszło do napadu, którego sprawczynią była 25-letnia Zoja P. – obywatelka Ukrainy. Jak podaje Wirtualna Polska, kobieta miała też rosyjski paszport, ale także polski PESEL. Uzbrojona w nóż napastniczka groziła obsłudze banku i zażądała wypłacenia gotówki. Chciała nieco ponad 12,5 tysiąca złotych. Na Twitterze, gdzie pojawiło się nagranie z całego zajścia, czytamy:

Ukrainka przyłożyła nóż do gardła pracownicy i zażądała 12.550 zł. Groziła jej pozbawieniem życia.

Sytuacja zrobiła się naprawdę niebezpieczna. W pewnym momencie do akcji wkroczyła 91-latka – klientka banku. Seniorka ruszyła na napastniczkę i zaczęła okładać ją kulą ortopedyczną. Dzięki temu inni świadkowie zajścia wraz z obsługą obezwładnili 25-letnią sprawczynię napadu. Co najciekawsze, jedna z osób nagrała ten moment – wszystko można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: Wezwanie na szkolenie z wojska – te osoby mogą je dostać! Znamy szczegóły

Nikt nie ucierpiał. Przy napastniczce znaleziono leki, które mogą świadczyć, że ta leczy się psychiatrycznie

Jak podaje wp.pl – na miejscu niedługo później pojawiły się służby. Szczęśliwie nikt nie ucierpiał, a jedną z bohaterek okazała się 91-letnia seniorka. Ponadto mówi się, że przy sprawczyni napadu znaleziono leki, które mogą świadczyć, że ta leczy się psychiatrycznie. Kobieta trafiła do policyjnego aresztu, grozi jej długa odsiadka.

źródło: wp.pl, Twitter, Facebook; foto: Twitter – zrzut ekranu

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.