Tomasz Knapik nie żyje. Jego głos znała cała Polska

tomasz knapik nie żyje

Tomasz Knapik nie żyje. Smutne wieści dotarły do mediów dziś, a o wszystkim jako pierwszy informował jego syn, Maciej Knapik. Tomasz Knapik był jednym z najpopularniejszych w Polsce lektorów. Jego głos cała Polska mogła kojarzyć zarówno z telewizji, jak i z radia. Jak czytamy w RMF24.pl – w przyszły czwartek Tomasz Knapik obchodziłby 78. urodziny. Lektor od ponad dwóch miesięcy miał poważne kłopoty zdrowotne i odszedł we śnie.

Tomasz Knapik nie żyje. Jego głos znała cała Polska

Bardzo smutne informacje obiegły dziś rodzime media. Mianowicie, ukazała się w nich wieść o śmierci Tomasza Knapika. To osoba, której głos znała niemal cała Polska. Był on bowiem jednym z najpopularniejszych lektorów w naszym kraju. Jego niepowtarzalny głos rozbrzmiewał zarówno w telewizji, jak i w radiu. Można było usłyszeć go w niezliczonej ilości filmów.

W przyszły czwartek Tomasz Knapik obchodziłby już 78. urodziny. W RMF24.pl czytamy jednak, że już od ponad dwóch miesięcy borykał się on z poważnymi kłopotami zdrowotnymi. O wszystkim poinformował jego syn, Maciej Knapik. W poście na Facebooku napisał:

Kochani,
Chciałem Was poinformować, że dzisiaj zmarł mój Tata, Tomasz Knapik . Jak część z Was wie, od ponad dwóch miesięcy walczył z ciężkim kryzysem chorobowym. Wszyscy mieliśmy nadzieję, że mu się uda. Niestety.
Był Głosem w naszych domach, naukowcem i wykładowcą Politechniki Warszawskiej. Ukochanym Ojcem i Dziadkiem. W przyszły czwartek skończyłby 78 lat. Odszedł we śnie, nad ranem. Dołączył do mojej Mamy.
Informację tę przekazuję w imieniu całej naszej rodziny i najbliższych przyjaciół. Wkrótce przekażę informacje o pogrzebie.

ZOBACZ TAKŻE: BĘDZIE LOCKDOWN NA JESIEŃ? SPRAWĘ KOMENTUJE PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI. PORUSZYŁ KILKA WAŻNYCH KWESTII, KTÓRE NURTUJĄ SPOŁECZEŃSTWO

Nie wiadomo, kiedy odbędzie się pogrzeb Tomasza Knapika

Wieść o śmierci Tomasza Knapika bardzo poruszyła miliony Polaków. Jak na razie nie wiadomo jeszcze jednak, kiedy odbędzie się pogrzeb popularnego lektora. Można jednak spodziewać się, że na uroczystości będzie bardzo dużo osób, które zechcą go godnie pożegnać.

źródło: Facebook, RMF24.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.