To znajdowało się na pokładzie samolotu! Panika w przestworzach [WIDEO]

to znajdowało się na pokładzie samolotu

To znajdowało się na pokładzie samolotu! W przestworzach wybuchła panika, gdyż dla niektórych pasażerów maszyny okazało się to już zbyt stresującym przeżyciem. Jak czytamy w o2.pl, wszystko działo się w Stanach Zjednoczonych. Nie pojawiają się jednak potwierdzone informacje, o jakich liniach lotniczych mowa, oraz dokąd kursował samolot. Podczas spokojnej wydawałoby się podróży, pasażerowie nagle zorientowali się, że między nimi przechadza się… ogromny ptasznik. Co stało się później? Czy ktoś odważył się poskromić budzące grozę stworzenie?

To znajdowało się na pokładzie samolotu! Panika w przestworzach, dla wielu było to już „zbyt wiele”

Dla sporej części pasażerów, lot samolotem często wiąże się z dużym stresem. Tym razem było jeszcze gorzej. Do dantejskich scen doszło na pokładzie jednej z maszyn w Stanach Zjednoczonych. Podczas spokojnej wydawałoby się podróży, uwagę pasażerów nagle zwróciła kreatura dumnie krocząca między nimi. Okazał się nią sporych rozmiarów ptasznik. Pająk w końcu postanowił wspiąć się na górę, w okolice luków bagażowych nad głowami pasażerów.

W portalu o2.pl czytamy, że jak dotąd żadna z linii lotniczych nie przyznała się do zaistniałego incydentu. Nie wiadomo także, skąd startował samolot i dokąd leciał. Co natomiast stało się z pająkiem, który u wielu osób wywołał przerażenie?

ZOBACZ TAKŻE: CENTYMETRY OD TRAGEDII – MĘŻCZYZNA DOSŁOWNIE OSZUKAŁ PRZEZNACZENIE! OSTRE NARZĘDZIE ZATRZYMAŁY SIĘ CENTYMETRY OD JEGO TWARZY. TO TRZEBA ZOBACZYĆ [FOTO, WIDEO]

Jeden z pasażerów okazał się bohaterem. Mężczyzna schwytał wielkiego pająka do foliowej torby, w sieci pojawiły się nagrania

Jak łatwo się domyślić, schwytanie wielkiego pająka na pokładzie pełnym przerażonych osób, nie było łatwe. Wśród pasażerów znalazł się jednak jeden bohater. W portalu o2.pl czytamy, że był to pracownik amerykańskiej firmy HypesocksUSA. Co jeszcze ciekawsze, schwytania ptasznika mężczyzna dokonał za pomocą… foliowej torby. Wcześniej musiał jednak wspiąć się na fotel, aby sięgnąć przemierzającego samolot dużego pająka.

Cały wyczyn nagrywało wielu pasażerów. Nagranie już teraz krążą w sieci – między innymi na TikToku. Całą akcję można zobaczyć choćby poniżej:

@hypesocksusaShoutout to the employee who saved our lives 🤢🕷 ##tarantula ##hypesocks ##spider ##airplane

♬ Oh No – Kreepa

@directorbrazilSo this happened tonight… ##travel ##tarantula ##airplane

♬ original sound – DirectorBrazil

źródło: o2.pl TikTok

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.